R9 380 Sistem Normal Kullanımda ve Oyunlarda Kasma Sorunu

SavasKockaya

Hectopat
Daha fazla  
1)MSI 970 GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

2)AMD FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Önbellek 125W 32nm İşlemci

3)Kingston 4GB Hyperx Fury DDR3 1600MHz CL10 White PC Ram

4)Asus R9 380 STRIX GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

5)Seagate 3.5" 1TB Surveillance Sata 3.0 64MB Cache 5900Rpm Hard Diski

6)ZALMAN CNPS12X İŞLEMCİ SOĞUTUCU

7)EVEREST RAMPAGE STORM W5 GAMİNG USB 3.0 Mini-ITX Micro-ATX-ATX SİYAH KASA

Not= İcerisindeki tüm yuvalar dolu. Kasa icerisindeki hava akısınbda hic sorun yok. Isınmayla ilgili sorun oldugunu düşünmüyorum.

CS:GO low ayarlarda bile yanıt vermeyi kesti diye hata alıyorum. GTA 5 low ayarlarda oynarken bile hatlarla karsılasıyorum. Bu benim PC'nin yetersizliğinden mi kaynaklanıyor? Yoksa bir sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence pc nin yetersizliği durumu söz konusu değil. Bu sistem için her ne kadar 4gb ram yetersiz gibi görünse de hatanın bundan kaynaklandığını düşünmüyorum. Her hangi bir bileşende arıza yada hata olabilir. Driverler eski olabilir. Bilgisayarda virüs vb şeyler olabilir. Ama sistem normal şartlarda yeterli bir sistem. Cs-go yada gta5 gibi oyunları rahat oynatması gerekir.

kolay gelsin hocam öncelikle ben bilgisayara format attım fakat sorun devam etmekde bilesenleri ekran kartı vs seylerle ilgili vatan bilgisayara gittigimde bana windowsum orjinal olmadıgı icin destek sağlayamıyor üzerindeki parcalarda herhangibi bir darbe vs seyler olmamıstır ben ilk topladıgımda oyun icerisinde görüntü akısı (FPS) gayet akıcıydı suanda hiç akıcı deil ve ben cs go da bile low grafikle oynuyorum cok sacma benim bilmedigim bir driver mı var vs bunlar gibi ama ilk kurulumuda ben yapmıstım hiç anlıyamadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı