R9 380 Tabanlı Sistem Toplama

Canopat

Kilopat
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Ben kısa zaman içinde bir bilgisayar alacağım ve bu bilgisayarı oyun için topladım sistem ise aşağıdaki gibi:
Adsız.png
Evet arkadaşlar sistem gördüğünüz gibi ileride ssd almayı ve ram`i yükseltmeyi düşünüyorum ama sizlere asıl sormam gereken 2 soru var sorular ise şöyle(Lütfen okuyunuz):
- Bu sistem beni kaç sene oyun alanında idare edebilir?
- Bu sistem için gördüğünüz 600w güç kaynağı yeterli mi?

Not: Gördüğünüz fotoğraftaki sisteme i3 6100 ekleyeceğim bu eklenmemiş halidir.

Sistem iyi de 600w güç kaynağı nagas seçilir mi?? Güzel giyinmek istiyorum deyip şapka, ayakkabı, parfümü avm den alıp kıyafetini pazardan almak gibi birşey. Nagas alacağına git 2 kilo jacobs kahve al iç paran boşa gitmesin.

Bütçeni biraz daha zorlama imkanın varsa i5 6400 yapmalısın bence. Eğer zorlama imkanın yoksa bence anakartı düşürüp i5 6400 yap. Ben de yakın bir zamanda r9 380 tabanlı bir sistem sistem toplayacağım nasipse, MSI H110M Pro-Vd D4 2133Mhz mATX 1151 ve i5 6400 kullanmayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı