R9 380 yeşil ekran sorunu

effectustasi

Kilopat
Daha fazla  
Hiç anlamış değilim problemin neden olduğunu, ekran kartının dibi oynamıyor. HDMI kablosunu değiştirdim. Sorun ilk ağustos ayında oldu fakat son 2 haftadır aşırı derecede sıklaştı. Dün 5 kez, bugün ise 2 kez oldu. Ekran kartım R9 380. ekran kartını dün güncelleştirdim problem devam etti.

b7b71ccb-152b-41c7-a6f0-79bb8df98a00.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ekran kartını kullanıyorum. MSI modelini. Dünden beri ben de aynı sorunu yaşıyorum. İkimizin problemi de hemen hemen aynı zamanda oluşmaya başlamış, demek ki son güncellemede bir problem var. Hangi oyunları oynarken yaşıyorsun bu sorunu?

Hiçbir çözüm bulamayıp bir şey yapamadan kartlar çöpe gidecek. Geçmiş olsun ikimize de diyelim. AMD pişmanlıktır derlerdi, doğru derlermiş.

Genelleme yapmanız yanlış. 1 yıldır RX 460 kullanıyorum, sorunsuz çalışıyor. Eğer güncellemeden sonra bu sorunla karşılaştıysanız görüntü kablosunu anakarta bağlayıp ilgili harici grafik kartınızı eski sürücüsüne güncellemeniz işinizi görebilir.

Genelleme yapmanız yanlış. 1 yıldır RX 460 kullanıyorum, sorunsuz çalışıyor. Eğer güncellemeden sonra bu sorunla karşılaştıysanız görüntü kablosunu anakarta bağlayıp ilgili harici grafik kartınızı eski sürücüsüne güncellemeniz işinizi görebilir.
Şahsen onu da denemiştim, o da olmamıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı