R9 390 sistem nasıldır?

Sistem yanlış. Moderatör kardeşimizden bu sisteme güzel sistem demesini anlamıyorum. Sistemdeki sabit disk sistem sabit diski değil taşınabilir sabit disk. Şimdi sana çok güzel sistem kurayım. Hesapladım 4200TL'lik bütçen var şimdi ben sana Skylake DDR4 sistem toplayayım :)
RAM (DDR4):
Corsair 8GB 2400 DDR4 Ram CMK8GX4M1A2400C14R
ANAKART:
MSI Z170A PC MATE DDR4 3600MHz S+V+GL+16X 1151p
İŞLEMCİ:
Intel Skylake Core i5 6500 3.20 GHz 6 MB LGA 1151p
SABİT DİSK:
WD 1 TB Purple 3,5 64MB Sata3 7/24 Disk WD10PURX
KASA:
Zalman Z3 Plus 600W Mid Tower Kasa/Siyah
EKRAN KARTI:
MSI R9 390X GAMING 8GB 512Bit DDR5 DP HDMI 2xDVI
MONİTÖR:
BenQ 24 GL2460HM LED Monitör Siyah 2ms
4205 TL etti. Taksit yaparsan 4500TL eder. Herhalde sende taksit yapmıyorsun. Şimdi sana topladığım sistemden bahsedeyim:
RAM DDR4 olma özelliğini taşıyan hızlı Corsair 8GB DDR4 RAM C14. CL değerinin düşük olmasıda bu listeye girmesini sağlıyor. 2400Mhz hızında iş yapıyor.
Anakart MSI Z170A Pc Mate. Sistemi 100 TL daha düşürmek istiyorsan B150M Gaming Anakart 'da alabilirsin.
İşlemci i5 4460 'lan aynı hızda fakat Skylake ile daha az güç harcıyor. i5 4460'daki arasındaki fark az güç harcaması ve işleyişi.
Sabit disk 1TB Purple. Oyun videoları çekiyorsan Purple almak en mantıklı geldi bana.
Kasa Zalman Z3 plus. Kasanın F/P ürünü olması çok güzel. Memnun kalıcaksınız.
Ekran kartı MSI R9 390X Gaming 8G. Bu ekran kartı 4K giriş seviyesi performans veriyor. BF4'ü ultrada 4K oynayabiliyorsunuz. Çoğu oyunu 4K 30FPS üzeri oynatıyor. Shadow Of Morder 'da 4k Ultra ayarlarda mükemmel performans veriyor. GTX 980'den biraz daha performanslı. Sisteminizin anakartından 100TL kısıp Asus R9 390X D3 modelinide alabilirsiniz. Daha iyi OC yaparsınız. MSI 'da tabii ki OC için yeterli olacaktır. OC ile performansı çok yüksekte oluyor.
Technopat'ın incelemelerinden performansına bakabilirsiniz. Ben açıkcası ekran kartına bayıldım :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sistemi incelediğiniz için teşekkürler , iyi günler :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı