R9 390 nasıldır?

SuperMassive

Hectopat
Daha fazla  
Yakın bir zamanda R9 390 almayı planlıyorum ama sizce bu kart iyi midir? Beni ultra ayarlarda 2-3 yıl götürür mü? Alırsam pişman olur muyum? 1080P monitörde 1080P'de oynayacağım bazı oyunlarda 2K oynayabilirim...

R9 390X ile testleri izledim arada 3-4 FPS oynuyor fiyat farkı vermeye gerek yok diye düşünüyorum.
Not: Gtx 970 önermeyin, yeni ekran kartlarını bekle demeyin, Asus veya MSI tercih edeceğim Sapphire önermeyin.

Teşekkürler...

R9 390 ile R9 390X arasındaki fark çözünürlük yükseldikçe artıyor. R9 390X, VRAM'i daha iyi kullandığı için almanı öneririm. Marka olarak ise Sapphire Nitro ve MSI T.F öneririm.

Sağolun arkadaşlar gerçekten mesajı çok iyi okumuşsunuz, bende biliyorum 399X'in daha iyi olduğunu ama 3-4 FPS için değmez sonuçta 4K'da oynamayacağım.

R9 390 benim beğendiğim bir kart, parasını sonuna kadar hak ediyor. Marka olarak Asus tercihimdir, gerçekten sessizliği abartıyor.

@SuperMassive 2 yıl kesin derim, ama 3. yılın sonuna kadar biraz zorlar gibi sanki. Tabi ki FPS beklentisine bağlı, benim için 30 FPS yeteceğinden dolayı, bana 4 sene bile gidebilir.

@SuperMassive 2 yıl kesin derim, ama 3. yılın sonuna kadar biraz zorlar gibi sanki. Tabi ki FPS beklentisine bağlı, benim için 30 FPS yeteceğinden dolayı, bana 4 sene bile gidebilir.
Bazı oyunlar vardır 40 FPS olsa bile rahat oynarsınız bazısında sabit 60 FPS gerekir. Aslında GTX 980 TI alacaktım fakat fazladan 1.600 lira vermek içime sinmedi. R9 390X'de almak istemiyorum fazladan 400 lira 3-4 fps için sonuçta 1080P veya 2K'da oynayacağım bazı oyunları..

Ben Battlefield 4'dü 30 FPS de oynuyorum hiç rahatsız olmuyorum. Bence FPS ihtiyacı abartılıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı