R9 390 vs GTX 970

Gtx 970 derim ama ben alacak olsam r9 390 alırdım çünkü freesync monitör fiyatları uygun. Eğer monitörün varsa, yayıncılık yapıcam, yazılım daha önemli vs. diyorsan gtx 970.

Gtx 970 derim ama ben alacak olsam r9 390 alırdım çünkü freesync monitör fiyatları uygun. Eğer monitörün varsa, yayıncılık yapıcam, yazılım daha önemli vs. diyorsan gtx 970.
Ben her türlü r9 390 derim(Enerji tüketimi takıntın yoksa),ayrıca amd yeni çıkardığı driverlar sayesinde kayıt alma işlerinde geride kalmamayı planlıyor.Freesync monitörlerde daha ucuz tabi :D

Böyle üşengeç arkadaşları gördükçe cevap veresim gelmiyor. Zibilyon tane konu var bu iki kart hakkında ama üşengeçlik edip araştırmıyorsunuz. Performans olarak R9 390 öndedir, Video çekeceksen Nvidia'nın Shadowplay uygulaması var. Bunların dışında şuanda ekran kartı almak mantıklı değil yeni mimariler tanıtılıyor onları beklemekte fayda var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı