R9 390 vs GTX 970

R9 390 mı? gtx 970 mi?

• Oy verenlerin toplamı
    15

Kanozmaz

Kilopat
Bu yaz yaklaşık 4000 tl'ye bir sistem toplayacağim. AMD daha ucuz ama oyunlar için destek sıkıntısı çektiğini duydum, gtx 970'de de coil Whine sıkıntısı var galiba. Kararsız kaldım açıkçası lütfen bilgili kişiler yardımcı olun.

Arkadaşlar pardon mobil de olduğumdan bazı kelimeler çıkmamış olabilir...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüzlerce bunun hakkında konular var lütfen onlara bakın. İki kartta nerdeyse eşit düzeyde oyundan oyuna 3-5 fps farkediyor ikiside. Bu biraz fanboyluğa kalmış.

Aralarinda neredeyse fark yok bazen 2-5 fps r9 önde oluyor bazen 970 oluyor arkadasin dedigi gibi fanboyluga kalmis bu ikiside iyi tek muhabbeti R9 biraz daha çok elektrik sömürür güc isteyen bi kart faturada bikaç oynama yapar :)

Eğer yaza topluyosanız GTX 1070'e yönelebilirsiniz. i5 6500 ile sıkıntısız çalışabilir durumda olacaktır büyük ihtimalle. Bu sayede 4000 TL'lik sistemle GTX Titan X seviyesinde performans elde edebileceksiniz.

4000 Tl'lik sisteme GTX1070 Sığacağını sanmıyorum GTX1080 Gibi olursa oda biraz zor doğrusunu söylemek gerekirse tabi monitör dahil toplanıyorsa...Yoksa tam limiti doldurur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı