R9 3900X ve RTX 2080S sistem son tavsiyeler

Fiyat farkının fazla olmasının sebebi üstte linkteli Maximus Hero benim söylediğim Maximus Extreme ikisi farklı modeldir.

Sipariş üzerine veya genel ülke içinde kimse de yok. BU SADECE ELLERİNDE VAR. bunu alırsam işlemci AMD 3900X almam gerekecek. Tek çekirdek ve oyunlarda + 10 15 FPS artısı haricinde 10900K başka bir şey sunmuyor galiba. Sizce değiştirmek mantıklı olur mu.?

Sırf o anakartlar yok diye işlemci değiştirmeye gerek yok üstte önerdiğim Unify hem fazla RGB bulundurmayıp sade tasarımı hem de yüksek OC potansiyeli sebebiyle 10900K ile birlikte alınabilir.
Sizin yorumlarına güvenerek dediğiniz ile değiştirdim. Güncel fatura yarın sabah ulaşacak. Soğutucu ile Ekran kartını farklı yerden sipariş verdim.
2.695$ tuttu hepsi. Yarın tüm parçalar elime ulaşacak. Güncel resimleri ve ardından kurulum videosunu paylaşacağım. Kurulumu kendim yapacağım için konu uzayacak ama herkes e çok ama çok teşekkür etmek istiyorum. Hepiniz çok sağ olasınız. Kafamda şüphe kalmadan sipariş verdim. Kendi hesabım ceza yediğinden , yeni hesap açmak zorunda kaldım. :) Umarım ceza yemem. O zamanda da belirtmiştim yanlışım varsa ceza yemeyeyim düzeltin diye. Yanlış anlaşıldı :S

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-08-11 at 18.35.17.jpeg
    WhatsApp Image 2020-08-11 at 18.35.17.jpeg
    211,4 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı