R9 390x mi GTX 970 mi?

R9 390x mi GTX 970 mi

• GTX 970 ACX 2.0 FTW+

Oy: 15 31,3%
  • MSI R9 390X GAMING 8G

Oy: 33 68,8%

• Oy verenlerin toplamı
    48

Orhan Çoşkun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iki ekran kartı arasında kaldım gönül ister ki GTX 980 alayım ama o kadar bütçem yok 300-500 $ arasında bir bütçeye sahibim. Amazondan araştırdım fiyatları. Bu iki ekran kartı arasında hangisi performans açısından daha iyidir? Fiyat aralığında daha iyi bir ekran kartı öneriniz var mı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdi eğer ben dersen yüksek çözünürlüklerde oyunlar oynamak isterim kartın video belleğini zorlamak isterim o zaman R9 390x almalısın. Fakat 1080p bana yeter iyi hoş dersen GTX970 yazılım desteği ile de çok iyi performans verecektir. Yani kısaca çözünürlük takıntın felan varsa R9 390x yoksa GTX970.

Arkadaşlar iki ekran kartı arasında kaldım gönül ister ki GTX 980 alayım ama o kadar bütçem yok 300-500 $ arasında bir bütçeye sahibim. Amazondan araştırdım fiyatları. Bu iki ekran kartı arasında hangisi performans açısından daha iyidir? Fiyat aralığında daha iyi bir ekran kartı öneriniz var mı tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sadece oyun oynayacaksan, R9 390X. Render ile işin varsa GTX 970.

Şimdi R9 390X alacaksan PSU en az 650W olmalı. Ayrıca sistemin güçlü olmalı. Sistemini belirtmeni istiyorum senden.

Peki o zaman sorun yok dostum. :) PSU'nu 600W'dan aşağı çekmemeye çalış. Sistem gayet güzel olacak gibi gözüküyor :) AMD'nin sitesinde 750W minimum diyor da sen ona takma. Sırf bilgisayarlarını upgrade etsinler diye yapılmış bir şey.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı