R9 5900X bilgisayar toplama

Hocam en azından 1650 almanız iyi olacaktır fakat o zaman diğer parçalar için az bir bütçeniz kalır, ben yine de önerilerimi sunayım.
Veya.

Bu şekilde güzel bir sistem olur fakat bütçenizin çok üstüne çıkar, ekran kartını en azından ikinci el bir seçenek yaparsanız daha iyi olur.

PSU olarak FSP Hydro vblere bakması daha iyi olur.

Bu bütçede FSP'nin PSU'ları kaliteli olanlar düşük watt değerli, öbürleri ise o kadar kaliteli değil, Aerocool'da PSU konusunda başarılı bir markadır.

Kötü değil zaten daha iyi olur dedim. Yoksa kendi kısmında iyi bir PSU. Ama 750W alınması lazım bu sisteme. 5900X alanın sonradan 3070-3080 le kullanması lazım.

Kötü değil zaten daha iyi olur dedim. Yoksa kendi kısmında iyi bir PSU. Ama 750W alınması lazım bu sisteme. 5900X alanın sonradan 3070-3080 le kullanması lazım.
Dediğiniz konuda haklısınız fakat adam akıllı bir 750 Watt ile bütçesinin çok üstüne çıkar, ama kendisi arttırabilirse öneriler sunabiliriz.

Hocam yapın şunu 10k yardım edeyim bulmanıza :D
Bu gidiş onu gösteriyor gibi 😅 fikirlere önerilere açığım hocam. Şimdiden teşekkür ederim
Hocam en azından 1650 almanız iyi olacaktır fakat o zaman diğer parçalar için az bir bütçeniz kalır, ben yine de önerilerimi sunayım.
veya

Bu şekilde güzel bir sistem olur fakat bütçenizin çok üstüne çıkar, ekran kartını en azından ikinci el bir seçenek yaparsanız daha iyi olur.
Evet 1650 yede bakmıştım. Sanırım bütçeyi zorlayacam bu dolar mahvetti fiyatları.
veya

1650 incelemiştim. Sanırım bütçeyi aşmak zorundayım. Dolar kuru artırdı hepsini. İkinci ele sıcak bakmıyorum. Sıfır alıp düzgün toplanırsa uzun ömürlü kullanırım diye düşünüyorum. Paylaştığınız ürünleri inceleyecem hocam tektek teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bu gidiş onu gösteriyor gibi 😅 fikirlere önerilere açığım hocam. Şimdiden teşekkür ederim.

Evet 1650 yede bakmıştım. Sanırım bütçeyi zorlayacağım bu dolar mahvetti fiyatları.

1650 incelemiştim. Sanırım bütçeyi aşmak zorundayım. Dolar kuru artırdı hepsini. İkinci ele sıcak bakmıyorum. Sıfır alıp düzgün toplanırsa uzun ömürlü kullanırım diye düşünüyorum. Paylaştığınız ürünleri inceleyeceğim hocam tektek teşekkür ederim.

Reis 2.el düşünür müsün? Ama bahsettiğim şey şu. Bazı insanlar evlerine gelip ürünü test ettikten sonra almanıza izin veriyor. Eğer evet derseniz çok daha iyi şeylere çıkarız.

Reis 2.el düşünür müsün? Ama bahsettiğim şey şu. Bazı insanlar evlerine gelip ürünü test ettikten sonra almanıza izin veriyor. Eğer evet derseniz çok daha iyi şeylere çıkarız.
Yok hocam. Sıfır alıcam. Kastamonuda ikamet ediyorum burda ikinci elde fazla piyasa yok. Yukardaki listede olan soğutucuyu sipariş verdim bu arada. Kaldı diğer 4 parça. Anakart ve ekran kartı konusunda önerin varmıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı