R9 5900X için sıvı soğutucu önerisi

Hocam;
Al bunu arkana bile bakma ömürlük.
Hocam hem o kadar bütçem yok, hem kasama sığar mı bu bilemedim, üstte 2 fan takma yeri var bunda 3 tane var.

Hocam hem o kadar bütçem yok, hem kasama sığar mı bu bilemedim, üstte 2 fan takma yeri var bunda 3 tane var.

Hocam 240 mm sini alabilirsin RGB takıntın yoksa ARGB olmayan versiyonu ve hiç RGB'si olmayanı da var fiyatları düşüyor ama 240 mm sini kullanan biri olarak R5 5600X i boşta 28 derecede çalıştırıyor yük altında 40-45 arası BF 2042 de 50'yi bile görmüyor.

Hocam 240 mm sini alabilirsin RGB takıntın yoksa ARGB olmayan versiyonu ve hiç RGB'si olmayanı da var fiyatları düşüyor ama 240 mm sini kullanan biri olarak R5 5600X i boşta 28 derecede çalıştırıyor yük altında 40-45 arası BF 2042 de 50'yi bile görmüyor.
Yok ya RGB olmasa da olur 240 olanına bir bakayım ben de. Oyunlarda da 80 i falan geçiyor hep işlemci. Boşta 40 45 lerde aşağı yukarı. Hava soğutmayı mecburiyetten takmıştım. Bütçemi sonuna kadar kullanmıştım bir süre idare edeyim sonra alayım demiştim sıvı soğutmayı. R7 2700x in orjinal soğutucusu vardı onunla devam ediyorum şuan. Ama değişim vakti geldi artık.

Geri
Yukarı