R9 7900x3D RTX 4070 Ti sistem için PSU önerisi

Bütçe
50bin
Asla cop bir kasa degil. Hazir kasa Turbox onermedik direkt markaya bakip cop demen sacma baya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Direkt çöp ve dandik. Bir de attığı videoya bak. :D Bu adamın forumundaki makalelerin yarısı araklama ürünü. :D

Hocam ne alacağımı şaşırdım güzel bir liste atacak yok mu ya :d
Bunlar gayet iyi. 7900X3D almadıysan 7800X3D al.

Bunlar gayet iyi. 7900x3D almadıysan 7800x3D al.

7900x3D almadıysan 7800x3D fark nedir? 7900x3D iyi mi değil yoksa işlevsel bir durumumu var.

7900x3D almadıysan 7800x3D fark nedir? 7900x3D iyi mi değil yoksa işlevsel bir durumumu var?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Niye kazık yiyesin?

Niye kazık yiyesin?

Haklısın o zaman 7800x3D iyisi onaylandı spariş attım hocam teşekkür ederim küle tipi soğutmayı sevmedim ama evet güzel bir soğutma tipi hoşuma gitmedi. Farklı bir soğutma tipi varsa alabilirim hocam.

Haklısın o zaman 7800x3D iyisi onaylandı spariş attım hocam teşekkür ederim küle tipi soğutmayı sevmedim ama evet güzel bir soğutma tipi hoşuma gitmedi. Farklı bir soğutma tipi varsa alabilirim hocam.
Phantom Spirit ile aynı fiyatta ama bir tık daha kötü. Yine yeterlidir ama önerim değildir Phantom Spirit varken.

Phantom spirit ile aynı fiyatta ama bir tık daha kötü. Yine yeterlidir ama önerim değildir Phantom spirit varken.

Hocam küle tipi olmasın 50 b bütçem var sen bana öner ama yeter ki küle tipi soğutma olmasın ve anakart öner. Lütfen.

Hocam küle tipi olmasın 50 b bütçem var sen bana öner ama yeter ki kule tipi soğutma olmasın ve anakart öner. Lütfen.
Sıvı soğutma önermeyeceğim. Anakart önerebilirim.

Sıvı soğutma önermeyeceğim. Anakart önerebilirim.

Teşekkür ederim hocam son olarak RAM ne düşünürsün. 32 GB olma şartıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı