Çözüldü Radeon 530 devreye girmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NoobUser

Hectopat
Yeni bir laptop aldım. Bilgisayar harici ekran kartını görüyor ama kart hiçbir zaman devreye girmiyor. Oyunda videoda vs. dahili kart çalışıyor. En son sürücüsünü yükledim ama değişen bir şey olmadı. Benchmark test ederken kartı es geçiyor. 'Unable to locate attached display' uyarısında görüldüğü üzere.

Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yönetici olarak çalıştırır mısın? Ya da kapat, yükleme penceresi çıkacak, yükle de. Programları kullanamıyorum.

Bağlantı koptu. Senin sorun GPU ile değil de internetle ilgili gibime geliyor. Bağlanabilirsem bakıcam...

Çözüldü:

Sorun 2016 model, yetersiz kalan çift çekirdekli işlemcide. GPU sorunsuz bir şekilde devreye giriyor. Bu da kanıtı:

HD 530 GPU.jpg

GPU-Z hatalı raporluyor, onu geliştiricisine bildiriyorum.
Ara ara sondalamak gerekiyor bulmak için. ID'den isim bulamadım. Bulan varsa haber versin, 10 yıl ban atıcam. Bir daha buranın nimetlerinden faydalanamaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyrun. @Recep Baltaş
Son olarak şunu sormak istiyorum: Bu bilgisayarımın işlemcisi değiştirilebilir mi? Yeni laptoplarda bunun pek mümkün olmadığını okumuştum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    83,5 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    55,9 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri