Çözüldü Radeon 530 devreye girdiği anda sistem donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

n0n3nt1ty

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
mühendis
Ne yaptıysam ekran kartı sürücüsünü kuramadım. Ekran kartı devreye girdiği anda sistem donuyor ve Power tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum. Şu anda harici AMD ekran kartını aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktım. Açık olduğu zaman PC oturum açma ekranında donuyor ve güvenli moddan ekran kartını devre dışı bırakmak zorunda kalıyorum. Belki chipset güncellemesi vardır deyip Intel'in sitesinden chipset sürücüsünü indirdim. Kurmaya başladım ve yarıda PC dondu ne yapacağım şaşırdım.
AMD'nin sitesinden ekran kartı sürücüsünü indirdiğim zaman da aynı şey oluyor. Yarıda PC donuyor caps dahil hiçbir işlev çalışmıyor. 3 gün önce böyle bir sorun yoktu yeni gelen güncellemeyi yaparken dondu ve artık ekran kartı sürücüsünü kuramıyorum.

Sistem.
  • i58250U.
  • Radeon 530.
  • 8 GB RAM.
  • 500 GB SSD (alalı 2 hafta oldu şu son 2 günde 5 kere format atmak zorunda kaldım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda Windows güncellemesini yapıyorum, bitince deneyeceğim. Umarım olur da oyunlarımı oynayabilirim. Sizi de buradan bilgilendiririm. Hepinize yardımlarınız için teşekkürler☺️

Evet bozuk ekran kartımız hayırlı olsun.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 37
Şu anda Windows güncellemesini yapıyorum, bitince deneyeceğim. Umarım olur da oyunlarımı oynayabilirim. Sizi de buradan bilgilendiririm. Hepinize yardımlarınız için teşekkürler☺️

Evet bozuk ekran kartımız hayırlı olsun.
Daha kurulmadı çıkarıyor dosyaları.

Windows sürümüyle uyumlu olmayabilir.
Arkadaşin M330 harici ekran karti da bazi Windows 10 sürümleriyle uyumlu değildi.

Olmaz dedik ama güvenli modda kurunca donmadı. Normal Windows'u açtım bir sıkıntı yok fakat ekran kartı hala devre dışı açmaya korkuyorum. Açayim mi dersiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı