Radeon 7670 ile Gta 5 oynanır mı ?

Birkay Levent

Hectopat
Beyler 2014'de GTA V çıkıyor biliyorsunuz(PC için) , ve birçok insan pc toplamaya başlamış sizce benim pc'm oyunu hangi ayarda açar sistem özelliklerim ;

• İşlemci : Intel Core I7 Turbo boost 3,4 Ghz' a kadar işlemci
  • Ram : 8 GB 1600 Mhz
  • Ekan Kartı : AMD Radeon 7670 Ekran kartı
  • İşletim Sistemi : Widows 8.1 64 bit

Eksik yazdığım var ise söyleyiniz.

Şimdiii bir düşünelim, oyun daha PC'ye çıkmamış. Çıkacağı tarih belli olmamış. Çıkacağı duyurulmamış. Soru ne? Hangi ayarlarda açar. Ortada ne istenen bir sistem gereksinimi, nede belirli düzey grafik var. Tamam konsoldan görüyoruz işte grafikler hoş gözüküyor. Ama biz sana deriz ki bak orta ayarlarda 25-35 FPS arası gidersin. Oyun bi konsol portu çıkar 10-15 FPS'lerde dolanmaya başlarsın. Sonra bize gelip hani şöyleydi demeye başlarsın. O yüzden bazı bilgiler sızdırılmadan kesin şu olur denemez. Ama bir nevi senin soruna cevapta vermiş oldum sanırım.

Raşit doğru demiş oyun çıkmadan veya oyununun sistem bilgileri meydana gelmeden kesin bir sonuç veremeyiz. Bazı sitelerde yazar ama onlar yalan.!!

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı