Radeon 7970 hangi anakarta uyar?

HD 7970 PCI Express arabirimini kullanan bir ekran kartı. Bu bağlamda kart aslında piyasadaki bütün anakartlarla uyumlu. Eğer HD 7970 gibi bir ekran kartı alıp artık mükemmel oyun oynayacağını düşünüyorsan yanılıyorsun. Bu ekran kartını takacağın kasanın geniş olması gerekir. Sistemde iyi bir PSU ve iyi bir işlemci de olması şarttır bu kartı destekleyecek. Kısacası bu kartı her sisteme takıp istediğin performansı alamazsın.

En azından 550 W gerçek güç kaynağı takılmalı. Hocam'ın söylediği gibi bütün anakart'larda var nerdeyse , pazardaki 10 liralıklarda olmayabilir hhh.
İşlemci konusunda bence böyle bir sisteme en azından i3'ün giriş seviyesi gerek.

Hocam bu arada sizin konularınıza rastlıyorum :) Çok sorulan sorulara cevap olsun diyemi yapıyorsunuz ne ? :::)

İyi Forumlar ^^

En azından 550 W gerçek güç kaynağı takılmalı. Hocam'ın söylediği gibi bütün anakart'larda var nerdeyse , pazardaki 10 liralıklarda olmayabilir hhh.
İşlemci konusunda bence böyle bir sisteme en azından i3'ün giriş seviyesi gerek.

Hocam bu arada sizin konularınıza rastlıyorum :) Çok sorulan sorulara cevap olsun diyemi yapıyorsunuz ne ? :::)

İyi Forumlar ^^

Bu sorular LEVEL dergisi donanım bölümünde yayınlanacak sorular. Recep Baltaş soruyu kendi sorup kendi cevaplamaması için soruları Burak Alkan soruyor.

Arkadaş ben de diyorum adamın 10 bin mesajı var yönetici olmuş sorduğu sorulara bak hey allahım ya :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı