Radeon HD 7350 Ekran kartını aktif edince mavi ekran

Intel i5 3470 3.20 GHz.
AMD Radeon HD 7350.
4 GB RAM.

Merhaba, anakartımı değiştikten sonra bilgisayarı açınca Windows mavi ekran yani otomatik onarım döngüsüne giriyor.
Güvenli mod u açıp aygıt yöneticisinden ekran kartımı devre dışı bırakınca PC sorunsuz açılıyor. Ancak driver ı güncellemeye çalışınca PC yine mavi ekran veriyor.
DDU'dan tüm driver ı kaldırmama rağmen tekrar aynı hataları alıyorum. Ekran kartımı hiçbir şekilde kullanamıyorum çözünürlüğüm düşmüş durumda oyunlarda 3 FPS alıyorum. Minidump u paylaşacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel HD Graphics ile sıkıntısız kullanıyorsunuz. DDU ile sürücüyü kaldırmanıza rağmen ekran kartı yüzünden sorun çıkıyor. Doğru muyum? O halde kartta bir sorun var gibi görünüyor. Tamire vs. göndermenizi veya yeni bir kart almanızı tavsiye ederim.

Intel HD Graphics ile sıkıntısız kullanıyorsunuz. DDU ile sürücüyü kaldırmanıza rağmen ekran kartı yüzünden sorun çıkıyor. Doğru muyum? O halde kartta bir sorun var gibi görünüyor. Tamire vs. göndermenizi veya yeni bir kart almanızı tavsiye ederim.

Evet ekran kartını devre dışı bırakınca sorun kalkıyor. Ama ekran kartımda bir sorun yoktu anakart değiştikten sonra bu sorunla karşılaştım.

O zaman anakartın PCI Express slotunda bir sorun olma ihtimali var. Kartı başka bir bilgisayarda denemeye çalışın. Onda sorun çıkmaz ise anakartın slotunda sorun olabilir, sorun çıkarsa kart yüzündendir.

O zaman anakartın PCI Express slotunda bir sorun olma ihtimali var. Kartı başka bir bilgisayarda denemeye çalışın. Onda sorun çıkmaz ise anakartın slotunda sorun olabilir, sorun çıkarsa kart yüzündendir.

Sanırım bu sorunu kendi başıma çözemem. En iyisi bir bilgisayarcıya göstermek. Ekran kartında donanımsal bir sorun varsa parça değişikliği ile uğraşmak yerine yeni sistem toplayacağım.

Geri
Yukarı