Radeon HD 7850 vs GTX 750 Ti

Hangisi?

• HD 7850 250 TL

Oy: 6 40,0%
  • GTX 750 Tİ 290 TL

Oy: 9 60,0%

• Oy verenlerin toplamı
    15

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi kardeşime yeni bir ekran kartı almak istiyorum. Bu ikisi arasında kararsız kaldım GTX 750 Tİ Aliexpress'de 290 TL sanırım. Letgo'da bir adam 7850 HD'yi 250 TL'ye satıyor sizce hangisi daha iyi oynayacağı oyunlar ise Fortnite, Paladins, GTA V. İşlemcisi şu anda AMD Sempron 145 onu da FX 6300 ile değiştirmeyi düşünüyorum. Anakart MS-7641 FX-6300 ile uyumludur değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi kardeşime yeni bir ekran kartı almak istiyorum. Bu ikisi arasında kararsız kaldım GTX 750 Tİ Aliexpress'de 290 TL sanırım. Letgo'da bir adam 7850 HD'yi 250 TL'ye satıyor sizce hangisi daha iyi oynayacağı oyunlar ise Fortnite, Paladins, GTA V. İşlemcisi şu anda AMD Sempron 145 onu da FX 6300 ile değiştirmeyi düşünüyorum. Anakart MS-7641 FX-6300 ile uyumludur değil mi?
dediğiniz anakarta fx6300 uymaz ekran kartı olarak kesin olarak 750ti derim

Aliexpressteki Gtx 750ti ler ne kadar güvenilir bilgisi olan varmı acaba? dışarda sahibinden veya letgo gibi sitelerde abartı fiyatlarla karşılaşıyorum, 500 600tl fiyat yazıyorlar faturası yok diyorlar çünkü faturadaki fiyatı 350tlden fazla değildir bide üstüne 2 3 sene kullanılmış olmasına rağmen hala 0 stokta olmayan fiyatları bize gösterip düdüklemeye çalışıyolar .

Aliexpressteki Gtx 750ti ler ne kadar güvenilir bilgisi olan varmı acaba? dışarda sahibinden veya letgo gibi sitelerde abartı fiyatlarla karşılaşıyorum, 500 600tl fiyat yazıyorlar faturası yok diyorlar çünkü faturadaki fiyatı 350tlden fazla değildir bide üstüne 2 3 sene kullanılmış olmasına rağmen hala 0 stokta olmayan fiyatları bize gösterip düdüklemeye çalışıyolar .
Alındığında güvenilir. 1 kere aldım kart başta çok ısınıyordu termal macununu yeniledim. Kullandım birkaç süre daha sonra sattım sistemi komple. Şu an 7850 kullanıyordum ama PSU yetmemeye başladı bende satmak zorunda kaldım onu da. Sıkıntılı çıksa bile güvenilir bir satıcıdan alırsanız adam gerekenleri yapıyor. Ülkemizin insanları için normal.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı