Radeon HD6850 sistemde Valorant FPS düşüşü

GriTon

Decapat
Daha fazla  
RAM
4gb
Ekran kartı
AMD Readon HD6850 1GB
Anakart
X58
İşlemci
i7 920
Valorant oynarken FPS 80-140 iken 1-30 oluyor ve düzelmiyor ve bu bir anda oluyor. Yani her şey 1 saniye içinde oluyor ama drop gibi değil düzelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu videolara göz at dostum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant oynarken FPS 80-140 iken 1-30 oluyor ve düzelmiyor ve bu bir anda oluyor. Yani her şey 1 saniye içinde oluyor ama drop gibi değil düzelmiyor.

Bu ara Valorant'a fazlasıyla Update geliyor yeni sezon, yeni Türk ajan falan gelecek yakında bir de dün bir Update geldi çoğu ajana yeni replik falan eklediler yeni Update'ler bunlar düşük sistemlerde bu tarz sorunlara yol açabilir yeni sezonda büyük bir FPS güncellemesi yapacaklarını söylemişlerdi.

Artı -1 Eksi
Hangi çözünürlükte oynuyorsunuz?
1024x768 hocam
Hocam 4 GB RAM ile nasıl VALORANT oynuyorsunuz?
Hiç kasma olmuyor oyunda 0 drop ama 1,2 maç sonra fps 10 20 oluyor hareket edemiyorum bule
İşlemcin fazla ısındığı için ani droplar yiyor olabilirsin. Macununu yenile veya fan yetersizse fanı değiştir.
Hocam macunu en son 7 yil önce degistirdim yeniden değiştiricem ama macun nereden bulabilirim önerdiğiniz varmi

Son düzenleme:
1024x768 hocam.

Hiç kasma olmuyor oyunda 0 drop ama 1 2 Mac sonra FPS 10 20 oluyor hareket edemiyorum bule.

Hocam macunu en son 7 yil önce degistirdim yeniden değiştireceğim ama macun nereden bulabilirim önerdiğiniz var mı?

İnternetten alabilirsin fiyatı da ucuz bir şey zaten hemen az bir şey sıkıcaksınız.

Bu ara Valorant'a fazlasıyla Update geliyor yeni sezon, yeni Türk ajan falan gelecek yakında bir de dün bir Update geldi çoğu ajana yeni replik falan eklediler yeni Update'ler bunlar düşük sistemlerde bu tarz sorunlara yol açabilir yeni sezonda büyük bir FPS güncellemesi yapacaklarını söylemişlerdi.
Zaten bu sorun bir süre önce yoktu bir anda olmaya başladı acaba rami 8gb'a yükseltsem düzelirmi sorun acaba
İnternetten alabilirsin fiyatı da ucuz bir şey zaten hemen az bir şey sıkıcaksınız.
Tamamdir hocam hepinize çok teşekkürler

Geri
Yukarı