Radeon Software 19.12.3 Lag Sorunu

sus2le

Hectopat
Daha fazla  
AMD ekran kartı güncellemesi arayüzü olsun işlevi olsun çok hoşuma gitti ama şöyle bir sıkıntım var ve sorunun neyden kaynaklı olduğunu anlamış değilim, yardımcı olursanız sevinirim.
Sorunum: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS & Apex Legends & Assassin's Creed - Odyssey bu 3 oyunu aktif oynayan bir kişi olarak ekran kartı güncelleme sonrasında oyunlarım daha akıcı gelmeye başladı ilk gün sıkıntı yok ama PC kapat sonraki güne geç oyuna giriş yaptığımda mouseda bir takılma oluyor. Bu takılma mouse padde soldan sağa sürüklemede oyunda 360 dönüş yapabiliyorum ama takılma oldugunda mouse soldan sağa sürüklemede çok ama çok az bir dönüş yapabiliyorum. Sanki DPI ayarım 100'e düşmüş gibi sonra anlık düzelme oluyor ve tekrar lag oluşuyor. Google'de araştırma yapıyorum 2018 yıllarına ait forum konuları var orada tek çözüm olarak driver yeniden yükle önerisi var bu öneri işe yarıyor evet her gün driver onarımı yapıyorum sorunum çözülüyor bunu driver onarımı sürekli yapmadan çözebilir miyiz? Teşekkürler.

( Şöyle bir açıklama ekleyeyim kendimce problemin ne olduğunu bulmaya çalışırken birkaç şey denedim.
  1. -Acaba Assassin's Creed - Odyssey oyunundan dolayımı böyle bir lag ile karşılaşıyorum dedim. Assassin's Creed - Odyssey oyununu Driver yenilemeden sonra oynamadım Bu lag sorunu PC kapat aç yaptıkdan sonra yapmak yerine 2 gün sonra yapmaya başladı kendimce sevinmiştim demek ki Assassin's Creed - Odyssey oyunu yüzünden oluyor diye ama malasef ondan dolayı da değilmiş.
  2. Redaon Ayarlarından Oyun uyumluluk ayarları kısmından her şeyi devre dışı bırakıp deniyorum olmuyor orijinal ayarlarını kullanıyorum olmuyor Standart - e-sport - oyun modlarını tek tek deniyorum yine olmuyor
  3. Görev yöneticisinden öncelik ayarını yükseltiyorum yine olmuyor )

Son düzenleyen: Moderatör:
Enhanced Sync kapayınız, bütün oyun profillerini kaldırınız sorun düzelecektir efenim.
Cevap için teşekkürler, Profildeki tüm oyun içeriklerini kaldırdım Sync devre dışı bıraktım şuanda sadece takılma meydana geliyor onun dışında problem yok bir kaç gün bu şekilde kullanıcağım umarım düzelir.

Cevap için teşekkürler, Profildeki tüm oyun içeriklerini kaldırdım Sync devre dışı bıraktım şuanda sadece takılma meydana geliyor onun dışında problem yok bir kaç gün bu şekilde kullanıcağım umarım düzelir.
Profili ayrıca standarta getirin onu demeyi unuttum.

Profili ayrıca standarta getirin onu demeyi unuttum.
Bugün yine aynı sorunla karşı karşıyayım buda çözüm olmadı , Fabrika ayarlarına dön yaparak düzeltme yapıyorum. Başka bir fikri olanda yok sanırım Formatsız çözüm bulayım dedim oda olmayacak sanırım :) teşekkürler ilgin için .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı