Radeon Software 21.4.1 Çıktı! İşte Yeni Özellikler

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Radeon-Software.jpg

AMD, ekran kartı sürücüsü Radeon Software’i geliştirmeye devam ediyor. Yeni 21.4.1 sürümü de epey özellik sunuyor. 2019 yılında RX 5700 XT‘nin çıkışıyla birlikte AMD Radeon Software içine Anti-Lag, Image Sharpening ve FidelityFX CAS gibi özellikler eklenmişti. 2019 sonunda ise yazılımın arayüzü değişmiş ve Radeon Boost gibi performansı artıran özellikler gelmişti. AMD bu süre zarfında sürücüde […]

Devamı: Radeon Software 21.4.1 Çıktı! İşte Yeni Özellikler
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Tam da ben paylaşacaktım, fark etmemişim sizi. Konum açılmadan silindi. Ben de diyorum neden sildiler acaba. 😅

Radeon-Software.jpg

AMD, ekran kartı sürücüsü Radeon Software'i geliştirmeye devam ediyor. Yeni 21.4.1 sürümü de epey özellik sunuyor. 2019 yılında RX 5700 xt‘nin çıkışıyla birlikte AMD Radeon Software içine anti-lag, ımage sharpening ve fidelityfx cas gibi özellikler eklenmişti. 2019 sonunda ise yazılımın arayüzü değişmiş ve Radeon Boost gibi performansı artıran özellikler gelmişti. AMD bu süre zarfında sürücüde […]

Kaynak Technopat

Benimki daha güzel (!)

1618925948994.png

Sözümü geri aldım.

Eski kartları düşürmeye devam ederler bu güncellemelerle..
Radeon-Software.jpg

AMD, ekran kartı sürücüsü Radeon Software’i geliştirmeye devam ediyor. Yeni 21.4.1 sürümü de epey özellik sunuyor. 2019 yılında RX 5700 XT‘nin çıkışıyla birlikte AMD Radeon Software içine Anti-Lag, Image Sharpening ve FidelityFX CAS gibi özellikler eklenmişti. 2019 sonunda ise yazılımın arayüzü değişmiş ve Radeon Boost gibi performansı artıran özellikler gelmişti. AMD bu süre zarfında sürücüde […]

Kaynak Technopat

Geri
Yukarı