Radeon Software Windows 8.1'de RX 550 sürücüsünü güncellemiyor

efecaanx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 8.1 kullanıyorum. AMD Adrenalin'i bir şekilde yükledim ama güncellemem gerekiyor çünkü çok eski bir sürüm, güncellemeye kalktığımda şöyle bir hata alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır teşekkür ederim, ISO'yu indiriyorum inince kuracağım.
@OgnitorenKs AMD ekran kartı driverimi yüklemeye kalktığımda böyle bir hata alıyorum, çözümü var mıdır?
Sanırım doğru yapamadım ondan dolayı bir kez daha yanıt atıyorum, @OgnitorenKs hocam sizin Windows 10 performans sürümünü kurdum, ekran kartı driverimi kurarken şöyle bir hata alıyorum nasıl düzeltebilirim?
Tamamdır hocam düzeldi, driveri eski sürüm kurdum ve sorun kalmadı, yine bir sorun olursa ileteceğim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    119 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    119 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır teşekkür ederim, ISO'yu indiriyorum inince kuracağım.
@OgnitorenKs AMD ekran kartı driverimi yüklemeye kalktığımda böyle bir hata alıyorum, çözümü var mıdır?
Sanırım doğru yapamadım ondan dolayı bir kez daha yanıt atıyorum, @OgnitorenKs hocam sizin Windows 10 performans sürümünü kurdum, ekran kartı driverimi kurarken şöyle bir hata alıyorum nasıl düzeltebilirim?
Tamamdır hocam düzeldi, driveri eski sürüm kurdum ve sorun kalmadı, yine bir sorun olursa ileteceğim.
Hocam bu tarz sorunlarda sağ tıklayın ve uyumluluk bölümünden eski sistemlerden Windows 7 veya Windows 8 seçin. Driverı hatalı inmiş gibi simgesi bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı