Radyatördeki Fana WD-40 Sıkılır mı?

Fırat Yapıcı

Kilopat
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba arkadaşlar. H115i'nin yanın da gelen fanlar biraz ses yapmaya başladı. En düşük devirde olmasına rağmen. Benim de aklıma WD-40 geldi acaba fanın arasına yanin dönen kısmın içine sıksam elektiriksek alsama zarar verir mi? Aşağıdaki linkler gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Fırçasız motorlu fan almanı öneririm. Benimki fırçasız ve sesini sadece tam devirde dönerken duyuyorum. Duyduğum seste fandan değil havanın çarpmasından geliyor.

Açıkcası sogutucuya o kadar para vermişseniz, sessizlik olsun, performans olsun sorunsuz olmali diye düşünüyorum. Bende corsair H100İ V2 var dediğiniz gibi fanlari cok sesli. Corsair ML120 aldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar. H115i'nin yanın da gelen fanlar biraz ses yapmaya başladı. En düşük devirde olmasına rağmen. Benim de aklıma WD-40 geldi acaba fanın arasına yanin dönen kısmın içine sıksam elektiriksek alsama zarar verir mi? Aşağıdaki linkler gibi.

WD 40 ın yada o tarz yağlayıcı ve pas çözücülerin elektronik devrelerede de kullanabileceğin çeşitleri var var onu bul bir sıkıntı yaşamazsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı