Rahatsız edici bulduğunuz şeyler

lovemyers

Decapat
Makaleler
2
Video veya fotoğraf fark etmez arkadaşlar.
Bu zamana kadar, küçüklük travmanız veyahut rahatsız edici bulduğunuz videoları veya fotoğrafları paylaşabiliriz.
Ben kendi çocukluk travmamı koyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video veya fotoğraf fark etmez arkadaşlar.
Bu zamana kadar, küçüklük travmanız veyahut rahatsız edici bulduğunuz videoları veya fotoğrafları paylaşabiliriz.
Ben kendi çocukluk travmamı koyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
KPOP. Mesajlarıma bakabilirsiniz gereksiz ünlü olan kişiler konusundaki.

Kpop %100 gereksiz 1 iq düzeyine sahip insanların şirketler tarafından boostlanılarak tanrı hailen getirilmesidir. Bugün bts ye "be-te-se" dedim diye rehber hocanın yanına gittim fan kızlar ağlayıp sonrada rehber hocaya gitmişler.

Allahtan rehber hoca iyi biride o bile güldü olaya.

Bide rehber hoca Army falan olsaydı heralde eğitim hayatımın sonuna gelmiştim.

Haklısınız Sefo, Çakal vb vb rapçi değil klipçi. Gerçek rapçiler Norm, Ceza vb.

Norm'un şarkıları çok hoşuma gider rapi sevdirdi adam bana gerek ses tonu gerek protesti. Disslerdeki zeka.

Not: Dikkat edin gözünüz kör olabilir gözüme parmak girdi KPOP yüzünden.
Tapınıyorlar en sonunda tapınıyorlar dedim kendimi tutamayıp. Şimdide onu kullanıyorlar "putperest" demişim. Kapitalizmin oyunlarına ülkedeki harika sanatçıları satıyorsunuz(tabi okulda bunu demedim), "vatan hainleri" dedim artık o kadar sinir patlaması yaşadımki. Zaten kpop vb nin amacıda bu. Halkı birbirne düşürecekler sonrada sessiz istila başlar. Köle türkiye.

Böyle oyunlarla milletin kafasını sulandırıp, milleti birbirine kırdırıp sonra ülkemizi işgal ettiklerinde alkışlanacaklar. Doğru değilmi @395521. En sonunda vatan hainleri dedim. Bunun üzerine utanmasalar Hitler ilan edeceklerdi Irkçısın sen biye.

NOT:(IRKÇI DEĞİLİM)

Minimalist yaşıyorum, batının yarattığı tüketim sisteminin kölesi olmuyorum.
Alın.

Kehkeh, gereksiz ünlüler.
Doğrudur bruder.

Yeni konular

Geri
Yukarı