Rahatsız edici bulduğunuz şeyler

En rahatsız edici bulduğum şey yemek esnasında ağızda yemek varken (ağzında ne kadar yemek olduğu önemli değil) konuşulmasından hiç hoşlanmam. Birincisinde uyarırım ama ikinci sefer masadan kalkıp giderim. O derece rahatsızlık duyuyorum. Aynı şey ağız şapırdatmak için de geçerli. İkinci rahatsız olduğum şey ise pislik. Asla pis yerlerde bulunamam. Evde bile odamı sürekli her gün dolapların üstünden lambaya kadar alkollü mendillerle silerim. Çünkü toz görmek beni rahatsız eder. Sırf bu yüzden toplu taşıma kullanmıyorum. Birde dağınıklığa katlanamam.

Ürkütücü...

En rahatsız edici bulduğum şey yemek esnasında ağızda yemek varken (ağzında ne kadar yemek olduğu önemli değil) konuşulmasından hiç hoşlanmam. Birincisinde uyarırım ama ikinci sefer masadan kalkıp giderim. O derece rahatsızlık duyuyorum. Aynı şey ağız şapırdatmak için de geçerli. İkinci rahatsız olduğum şey ise pislik. Asla pis yerlerde bulunamam. Evde bile odamı sürekli her gün dolapların üstünden lambaya kadar alkollü mendillerle silerim. Çünkü toz görmek beni rahatsız eder. Sırf bu yüzden toplu taşıma kullanmıyorum. Birde dağınıklığa katlanamam.
İlk iki hariç diğer özellikleriniz tedbirli ve temizlik hastası olduğunu kanıtlıyor bruder.

Şimdi hatırladım. Liveleak'da gördüğüm brezilyalıların suçluları linç etme videoları.

Gore siteleri mi?
Mükemmelsin, elimde 12'den fazla link var.
3 yıldır takipçisiyim ve düzenli video yüklüyorum sitelere.
Hocam sormadan edemeyeceğim. O videoları zaten paylaşılmış başka sitelerden bulup başka yerlere mi yüklüyorsunuz?

Bir koluma uyguladığım şeyi diğer koluma uygulamamak olabilir.
Bende aynı şeyin ayakta olan versiyonu var. Eğer sağ yada sol ayağımı bir yere çarpınca diğer ayağımı da çarpmak istiyorum.

Şu şarkının klibini ilk izlediğim zamanlarda aşırı rahatsız edici bulmuştum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her şarkıları gıcık.
Özellikle de şu kıza benzeyen yaratığın.

Video veya fotoğraf fark etmez arkadaşlar.
Bu zamana kadar, küçüklük travmanız veyahut rahatsız edici bulduğunuz videoları veya fotoğrafları paylaşabiliriz.
Ben kendi çocukluk travmamı koyuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videoyu izlerken engelli kadına istemsizce çok küfür ettim.

Bende tam tersi oluyor rahatlıyorum :D

Geri
Yukarı