Rahatsız edici düzeyde müzik dinleyene ne yapılabilir?

ikaross

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Sokakta asker uğurlaması var. Keko müziklerini aşırı yüksek sesli ve arabalara ses sistemi dizip açıyorlar. Ne yapabilirim? Evde oturulmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Polisi ara. Buradaki karardan bahset. Gelmezlerse (ki muhtemelen gelmeyecekler) anne ve babana da arattır.
Sabredilecek en ufak yanı yok. Elle tutulur hiçbir şey yok ortada. En ufak beyin göstergesi yok. Mantıklı bir şey değil. Neyine sabretsin?
Böyle bir şeyin olmaması için dolusuyla sebep sayabilirim. Olması için mantıklı bir sebep bile bulamıyorum.

Telefon uygulamasına gir orada 10 tane (Minecraft crafting table menüsü gibi)tuşlu resim var ona tıkla "155" tuşla ara adresini ve şikayetini söyle onlar gelip hallederler.

Sabredilecek en ufak yanı yok. Elle tutulur hiçbir şey yok ortada. En ufak beyin göstergesi yok. Mantıklı bir şey değil. Neyine sabretsin?
Böyle bir şeyin olmaması için dolusuyla sebep sayabilirim. Olması için mantıklı bir sebep bile bulamıyorum.
Her gün olsa haklısın fakat 3-4 saat için aşağıdaki kekolarla uğraşmaya gerek yok. Ama polisi aramayı deneyebilir dediğim gibi.

Tek seferlik bir sey ise tolerans goster, belki onlar icin onemli bir gundur.
Surekli oluyorsa duzgunce gidip konusmaya calis.
Hic biri care olmazsa tasin, Turkiye'de polisin bir seye cozum olabilecegine ben ihtimal vermiyorum.
Demek ki keko mahallede oturuyorsun, bugun seni muzikle rahatsiz ederler yarin baska bir seyle.

Her gün olsa haklısın fakat 3-4 saat için aşağıdaki kekolarla uğraşmaya gerek yok. Ama polisi aramayı deneyebilir dediğim gibi.
O zaman zahmet olmazsa vereceğim adrese gelebilir misiniz? Arkadaşları toplayayım, 3-4 saat ağzınızı burnunuzu kıralım. Her gün değil, sadece bir kere.

Yasal olmayan, insanları rahatsız etmekten başka bir işe yaramayan şeyin katlanılacak herhangi bir yanı yok bence.

Geri
Yukarı