Rehber Raijintek Ponos MS4 alınır mı?

Arkadaşlar ben de bu kasayı aldım. Asus B560 wifi anakart kullanıyorum, yalnız Asus aura sign yazılımı ile fanların argb lerini kontrol edemiyorum. Acaba nasıl yapabilirim. Teşekkürler.

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. Bu arada yukarıda ki mesajımda ki sorunumu belirttim siz hub dan çıkan 3 pin li nereye takacağız. Bilgi verirseniz sevinirim..

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. Bu arada yukarıdaki mesajımda ki sorunumu belirttim siz Hub'dan çıkan 3 pinli nereye takacağız. Bilgi verirseniz sevinirim.

Çok teşekkür ederim. Vallahi hiçbir bilgim yok. Benim kasanın fanları huba takılı geldi. Reset tuşu fanları kontrol ediyor diye okudum. Ya kitapçıkta okudum ya da bir yazıda.
Bu anakarta nasıl mATX anakart montajı yapabilirim? Yükseltme vidasını nereye takacağım bilmiyorum ve yanlış takmaktan çok korkuyorum. Bilen arkadaş görselli veya videolu anlatabilir mi?

Son düzenleme:
Kasanın üzerine dikkatli bakarsan yükseltme vidalarını hangi boyut anakartlar için kasanın neresine takacağını gösteren yazılar görebilirsin. Olmadı kullanma kitapçığına bakarsın orada yazar.
Maalesef hiç yazı yok bende aradım ama bulamadım.

Dosya Ekleri

• IMG_20211027_211347.jpg
    IMG_20211027_211347.jpg
    150,2 KB · Görüntüleme: 50
Maalesef hiç yazı yok ben de aradım ama bulamadım.
Anakartını kasanın üstüne hizalı bir şekilde oturt vidalamadan, anakarttaki vida delikleri kasada nerelere denk geliyorsa oralara yükseltme vidası koy ve sonra anakartı montajla.

Ben de bu kasayı aldım ve alanlara küçük bir uyarıda bulunmak istiyorum 1 aydır kullanıyorum yan cam panel patladı. Forumda konu açmıştım...

Kasayı temizlemek için falan cam paneli açarsanız aklınızda bulunsun dikkatli olun.
Arkadaşlar ben de bu kasayı aldım. Asus B560 wifi anakart kullanıyorum, yalnız Asus aura sign yazılımı ile fanların argb lerini kontrol edemiyorum. Acaba nasıl yapabilirim. Teşekkürler.
yapamadıysan eğer o 3 pini anakartın üzerindeki A-RGB veya J-RAİNBOW yazan yere takacaksın daha kontrol etmek için ise kasadaki reset tuşunu kullanacaksın

Anakartını kasanın üstüne hizalı bir şekilde oturt vidalamadan, anakarttaki vida delikleri kasada nerelere denk geliyorsa oralara yükseltme vidası koy ve sonra anakartı montajla.

Vidalar takılı geldi kasaya. Hizalayıp direk takmam lazım yani o zaman. İşe yaramayanları sökeyim mi?
Ben de bu kasayı aldım ve alanlara küçük bir uyarıda bulunmak istiyorum 1 aydır kullanıyorum yan cam panel patladı. Forumda konu açmıştım...

Kasayı temizlemek için falan cam paneli açarsanız aklınızda bulunsun dikkatli olun.

Yapamadıysan eğer o 3 pini anakartın üzerindeki a-RGB veya j-Rainbow yazan yere takacaksın daha kontrol etmek için ise kasadaki reset tuşunu kullanacaksın.

Hocam cam panel patladı dedin korkuttun beni:'(

Vidalar takılı geldi kasaya. Hizalayıp direk takmam lazım yani o zaman. İşe yaramayanları sökeyim mi?

Hocam cam panel patladı dedin korkuttun beni:'(

Hocam şöyle bir durum var internetten araştırdığım kadarıyla köşelere çok hafif bir darbe bile patlamasına sebep olabiliyormuş bu kasaya özel bir durum değil sadece çıkarırken bunları göz önünde bulundurup dikkatli olman gerekiyor yoksa kasaya takılı halde durduk yere patlamaz kasa içi soğumadan çıkarma ve çıkarırken çok dikkatli hareket et sıkıntı çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı