Rain Yazılımdan Lisans Anahtarı Satın Almayın!

• Konuyu başlatan Silinen üye 164587
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B
S

Silinen üye 164587

Ziyaretçi
Arkadaşlar selam. N11'den Rain yazılımdan şu ürünü aldım. Birkaç ay kullandım bugün lisan hatası vermeye başladı, Microsoft ile görüştüğümde gönderdikleri lisansın MSDN lisansı olduğunu ve benim MSDN üyesi olmadığımdan aktif edemediklerini söylediler. Aman diyeyim uyanık olun. Ben N11 ile vs görüştüm yasal bir süreç başlatacağım aklınızda bulunsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgilendirme için teşekkürler konu ile alakalı firmanın kendisi ile görüştüyseniz konuşmaları,ekran görüntülerini vs paylaşırsanız sevinirim.

Arkadaşlar selam. N11'den Rain yazılımdan şu ürünü aldım. Birkaç ay kullandım bugün lisan hatası vermeye başladı, Microsoft ile görüştüğümde gönderdikleri lisansın MSDN lisansı olduğunu ve benim MSDN üyesi olmadığımdan aktif edemediklerini söylediler. Aman diyeyim uyanık olun. Ben N11 ile vs görüştüm yasal bir süreç başlatacağım aklınızda bulunsun.
Hesap olarak almasaydınız keşke. Ben de aynı satıcıdan 2019 Lisansı aldım, almadan önce iyice sormuştum. Anahtar verildi ve aktifleştirdim. Geçmiş olsun bu arada.

Aynı yerden Windows 10 Pro Oem key aldım yaklaşık 1 sene oldu, temiz kurulum da yaptım herhangi bir sıkıntısını göremedim.

Bilgilendirme için teşekkürler konu ile alakalı firmanın kendisi ile görüştüyseniz konuşmaları,ekran görüntülerini vs paylaşırsanız sevinirim.
Microsoft ile görüştüm. Ekran kayıdı almadım zaten destek no ile konuşmaları sabitliyor microsoft.
Hesap olarak almasaydınız keşke. Ben de aynı satıcıdan 2019 Lisansı aldım, almadan önce iyice sormuştum. Anahtar verildi ve aktifleştirdim. Geçmiş olsun bu arada.
Lisans anahtarı olarak aldım ben. Sıkıntı şu microsoft bana verilen anahtarın MSDN Lisans anahtarı olduğunu söylüyor o yüzden aktifliğini iptal etmişler
Geçmiş olsun. Tam da satın alacaktım, ne yapacağım şimdi. :)

Bu arada bunu alacaktım;
Windows 10 Pro - Office 2019 Pro ✔ Teknik Destek ✔ Garantılı ✔ - n11.com
Bence bir müddet bekleyin n11 e durumu ilettim gelecek cevabı bekliyorum
İnanmayanlar çıkabilir bu yüzden microsoft ile olan görüşmemi de özel alanları gizleyerek buradan paylaşacağım. Yeni bir konuşma başlattım şu an.
ScreenShot_20181115011448.png

ss2.jpg

ScreenShot_20181115011507.png
ScreenShot_20181115011516.png

ss1.jpg

Az önce n11 den aradılar. Mağza hakkında işlem başlatacaklarmış inceleme vs. Bana da ücreti hediye kodu olarak göndereceklermiş aklınızda bulunsun tufaya gelmeyin.
Kendisi benden görüntüleri istemiş mail ile attım aramızdaki konuşma şu şekilde oldu geri dönüş olmadı tabikide... @mmodoglu
ss1.png
ss2.png

Özel kısımları buraya atarken sansürledim. Lisans anahtarı ve görüşme kodu kısmını sansürlemedim kendisine gönderirken bu dipnotu da düşeyim de linç edilmeyeyim :)
Bu mağazayı tercih edebilirsiniz.
Büyük ihtimal hepsi MSDN den sayısız lisans alma haklarını kullanıyorlar Office için bu yüzden hiç birine güven olmaz. 45TL yi çöpe atmak olur bu yapılan.
[BGCOLOR=rgb(247, 218, 100)]Güncelleme:[/BGCOLOR][BGCOLOR=rgb(247, 218, 100)] [/BGCOLOR]Dün baktımda mağaza N11 de yok kapatılmış sanırım. Birçok kişiyi kandırdı ama en azından artık daha fazla kişiyi bu tuzağa düşüremeyecek!

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı