Rainbow Six alınır mı?

Ayrıca CS'den çok daha büyük bir hileci sorunu var. Bunu da belirteyim.

Kesinlikle yanlış bilgi. 4000 saate yakın oynadım. O kadar fazla hile yok. Oyunun tek artı yönü bu. Ubisoft hilecilere asla tolerans göstermiyor. Ekranın sağ üstüne bakarsanız her hafta belirli zamanlarda dalgalarının olduğunu görebilirsiniz. Göz ardı edilemeyecek sayıda hileci banlanıyor. Bu yüzden asla katılmıyorum.

Ash main no brain. 🤣

Ash Q-E-C spamlayanlardan çok çektik, çok! :D

1 tane hileye zor denk geldim. Hile sorunu falan yok ne zamandan bahsediyorsunuz? CS oynarken ise girdiğim 10-15 maçtan 2 maçında hile çıkıyor.
Rankiniz nedir acaba? 3 yıl konsolda 2 yılda pcde toplam 5 yıldır oynuyorum. Eğer rankiniz plat 2 plat 1 ve üstü değilse zaten kolay kolay hile gelmez. Dediğim gibi bu pcdeki 2 yılımda yüzlerce hileye denk geldim illa hepsi mevlana açmıyor çoğu çaktırmadan oynuyor zaten.

Alınmaz. Oyun öldü. En iyi yılları 2016-2017 yıllarıydı. Velvet Shell'den beri oynuyordum, bıraktım. Para Bellum güncellemesinden (2018) sonra ölmeye başladı. Ubisoft oyunla hiçbir şekilde ilgilenmiyor. Koskoca "taktiksel" FPS oyununa yılda bir kez falan yeni silah ekliyorlar. Oyun hiçbir şekilde dengeli değil. Oyuncu sayısı da epey düştü. Eski tadı yok artık. Oynamak için geç kalmışsınız.

Y6S1 Plat ELO ve üstü Pick Rate'ler:

Eki Görüntüle 1287240
Birkaç kişi oyun öldü diyince oyun ölüyor mu ?

Kesinlikle yanlış bilgi. 4000 saate yakın oynadım. O kadar fazla hile yok. Oyunun tek artı yönü bu. Ubisoft hilecilere asla tolerans göstermiyor. Ekranın sağ üstüne bakarsanız her hafta belirli zamanlarda dalgalarının olduğunu görebilirsiniz. Göz ardı edilemeyecek sayıda hileci banlanıyor. Bu yüzden asla katılmıyorum.

Ash Q-E-C spamlayanlardan çok çektik, çok! :D
Rankiniz nedir 4000 saat oynayıp hileye denk gelmeme ihtimaliniz 0

Ben maçlarımdan birinde en son 3 sezon boyunca hile yapmış birine denk geldim. Nasıl anladım diye sorarsanız R6 Tracker. Ayrıca rank da önemli. Hileler zaten plat elosunda oluyor genelde.

Birkaç kişi oyun öldü deyince oyun ölüyor mu ?

Oyunu oynamadığın çok belli dostum. Düzelteyim, eskilerden beri oynamadığın. Dengesiz bir oyuna döndü Rainbow. Oyuncu sayıları da epey düştü. Birkaç kişi demiyor sadece. ESL sahnesine bakarsan başta Pengu olmak üzere bir sürü Profesyonel oyuncu R6 sahnesini bıraktı.

Oyunu oynamadığın çok belli dostum. Düzelteyim, eskilerden beri oynamadığın. Dengesiz bir oyuna döndü Rainbow. Oyuncu sayıları da epey düştü. Birkaç kişi demiyor sadece. ESL sahnesine bakarsan başta Pengu olmak üzere bir sürü Profesyonel oyuncu R6 sahnesini bıraktı.
Pengu emekli oldu. Suan amerikada dark zeroda hem yedek oyuncu gibi hemde yayıncı olarak devam ediyor.

Rankiniz nedir 4000 saat oynayıp hileye denk gelmeme ihtimaliniz 0.

Hiç denk gelmedim demedim. CS'den çok daha fazla olmadığını söyledim. İkisi farklı şeyler. Elbette benim maçlarıma da hile geldi fakat CS hile konusunda çok daha kötü durumda.

Ranklarım:

PS4 - Diamond
PC - Plat I

(Şu anda ikisinde de Unranked durumdayım. Geçen sezon ve bu sezon hiç oynamadım ancak oyunu yakından takip ediyorum.)

Pengu emekli oldu. Su an Amerika'da Dark Zerod'a hem yedek oyuncu gibi hem de yayıncı olarak devam ediyor.

Dark Zero'da olduğunu bilmiyordum. Düzeltme için teşekkür ederim :)

Eskilerden beri oynamadım doğrudur ama size katılmıyorum

Geri
Yukarı