Rainbow Six alınır mı?

Oyunun eski hali bana daha güzel geliyor karanlık ortam filan loş ışıklar, şimdi ise bütün havası bozuk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç denk gelmedim demedim. CS'den çok daha fazla olmadığını söyledim. İkisi farklı şeyler. Elbette benim maçlarıma da hile geldi fakat CS hile konusunda çok daha kötü durumda.

Ranklarım:

PS4 - Diamond
PC - Plat I

(Şu anda ikisinde de Unranked durumdayım. Geçen sezon ve bu sezon hiç oynamadım ancak oyunu yakından takip ediyorum.)

Dark Zero'da olduğunu bilmiyordum. Düzeltme için teşekkür ederim :)
Hile durumu CS'den kesinlikle daha kötü. VarsityGaming kanalı Ubisoft'un yapmadığını yapıp match replaylerini izliyor mesela. Bir bakın derim.

Hiç denk gelmedim demedim. CS'den çok daha fazla olmadığını söyledim. İkisi farklı şeyler. Elbette benim maçlarıma da hile geldi fakat CS hile konusunda çok daha kötü durumda.

Ranklarım:

PS4 - Diamond
PC - Plat I

(Şu anda ikisinde de Unranked durumdayım. Geçen sezon ve bu sezon hiç oynamadım ancak oyunu yakından takip ediyorum.)

Dark Zero'da olduğunu bilmiyordum. Düzeltme için teşekkür ederim :)
Valla şaşırdım. Bende aynı şekil xboxta diaydım. Pcde de en son plat 1-dia arası gidiyordum ama okul nedeniyle 1 yıldır felan aktif oynamıyorum. Bizde hileleri çoğulukla r6 tracker-analyst vb programlarla anlıyorduk zaten. Cs hiç aktif rank oynamadığım için bilmiyorum ama r6de hile fazlaydı.

Oyunun eski hali bana daha güzel geliyor karanlık ortam filan loş ışıklar, şimdi ise bütün havası bozuk.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, bu downgrade 2018'de geldi ama biraz iyi de oldu. Çok fazla gölgede pusan eleman vardı.

@mustaine Sizce Valorant rank mı kasmaliyim, R6 ya mı kasayim?

Hangisinden daha çok zevk alıyorsan onu kas dostum. Benim R6 ile işim bittiği için Valorant oynamaya başladım yavaştan şu an. Toxic falan ama R6'dan daha çok zevk vermeye başladı. Ne kadar oynadın bilmiyorum ama hala zevk alıyorsan R6'dan devam edebilirsin :)

Geri
Yukarı