Rainbow Six alınır mı?

Kaç yıllık Rainbow 6 oyuncusu Valorant'a geçtiyse ben bu firmaya ağır söverim arkadaş.

Teşekkürler, Valorant rank ne?

Daha dereceli girmiyorum :) Bir oyunda tam anlamıyla ustalaşana kadar dereceliden uzak durmaya çalışıyorum. R6'da yüksek rütbelere çıkmamı buna borçluyum diyebilirim.
Kaç yıllık Rainbow 6 oyuncusu Valorant'a geçtiyse ben bu firmaya ağır söverim arkadaş.

Bu zamana kadar Ubisoft'a sövmediğin hata :D

Ben Valorant'ı daha çok seviyorum açıkçası. R6'yı aldım ve pişman oldum diyebilirim. Oyunun maça başlaması çok yavaş geliyor. Ve maç içinde de fazla kil alınmıyor. Yani epey yavaş hissettiriyor. Daha gerçekçi olsa bile ben hızlı oynamayı seviyorum. Şahsi fikrim. Gelsin gülücükler. :)

Ben Valorant'ı daha çok seviyorum açıkçası. R6'yı aldım ve pişman oldum diyebilirim. Oyunun maça başlaması çok yavaş geliyor. Ve maç içinde de fazla kil alınmıyor. Yani epey yavaş hissettiriyor. Daha gerçekçi olsa bile ben hızlı oynamayı seviyorum. Şahsi fikrim. Gelsin gülücükler. :)
Buyurun hocam 🌹
Zevkler ve renkler tartışılmaz. RDR2 dışında tabii. O dünyanın en iyi oyununu. :D:)
Kendi görüşünüz. :)

R6'yı aldım ve pişman oldum diyebilirim. Oyunun maça başlaması çok yavaş geliyor ve maç içinde de fazla kil alınmıyor.
Ho- hocam 😳

1643458748133.png

Harita bilgisi açısından R6'da çok sıkıntı çekiyordum. Falan filan...
Harita bilgisi bu oyunda çok önemlidir enn önemli olaydır haritayı bilerek zaten strateji geliştirip rakibi alt ediyorsun. Valorant bana çok basit geliyor, kapalı beta zamanları çok eğlenceli idi sade halinde sonradan kitle çok kötü yöne doğru gitti AimLab gibi oyun :D.

Harita bilgisi bu oyunda çok önemlidir enn önemli olaydır haritayı bilerek zaten strateji geliştirip rakibi alt ediyorsun. Valorant bana çok basit geliyor, kapalı beta zamanları çok eğlenceli idi sade halinde sonradan kitle çok kötü yöne doğru gitti Aim Lab gibi oyun :D.

Kitle konusunda haklısınız. Fakat takım arkadaşım tarafından raunt başı öldürülmeyi de az yaşamadım R6'da. Ama bunun sebebi daha ilk eloda olduğum içindir. Yüksek eloda böyle bir durum yoktur herhalde.

Geri
Yukarı