Rainbow Six alınır mı?

Kitle konusunda haklısınız. Fakat takım arkadaşım tarafından raunt başı öldürülmeyi de az yaşamadım R6'da. Ama bunun sebebi daha ilk eloda olduğum içindir. Yüksek eloda böyle bir durum yoktur herhalde.
Ara sıra denk geliyor onunda sistemi var aslında biri seni öldürdüğü zaman ikinci kere öldürmeye çalışırsa eğer kendisi ölür. Onun haricinde oyun sana bir kere şans tanıyor intikam alman için :) .

En taş stratejik FPS oyunu. Onun üstüne rekabetçi FPS tanımam. Yalnız yeni başlıyorsanız zorlanabilirsiniz, strateji öğrenmek ve uygulamak biraz zahmetli. Öğrenirseniz acayip keyif alırsınız.
Ara sıra denk geliyor onunda sistemi var aslında biri seni öldürdüğü zaman ikinci kere öldürmeye çalışırsa eğer kendisi ölür. Onun haricinde oyun sana bir kere şans tanıyor intikam alman için :).

Bir Mira gelmişti maçıma, herhalde çok video izlemiş. Kırılabilir duvara ayna koyup arkasında bekliyor. Aptal gibi ölmesin diye forcelamak istedim, beni vurdu. Gittim diğer el nasıl olsa vuramaz diye forcelamak istedim, arkadaşı vurdu bu sefer. Sonra sinirlenince Mira'yı vurdum, öteki elde rehine ile birlikte ikisini patlatıp 30 dakika ceza aldım. Pişman değilim 😀

Son düzenleme:
En taş stratejik FPS oyunu. Onun üstüne rekabetçi FPS tanımam. Yalnız yeni başlıyorsanız zorlanabilirsiniz, strateji öğrenmek ve uygulamak biraz zahmetli. Öğrenirseniz acayip keyif alırsınız.

Bir Mira gelmişti maçıma, herhalde çok video izlemiş. Kırılabilir duvara ayna koyup arkasında bekliyor. Aptal gibi ölmesin diye forcelamak istedim, beni vurdu. Gittim diğer el nasıl olsa vuramaz diye forcelamak istedim, arkadaşı vurdu bu sefer. Sonra sinirlenince Mira'yı vurdum, öteki elde rehine ile birlikte ikisini patlatıp 30 dakika ceza aldım. Pişman değilim 😀
O taktiği bende yapıyordum yapabiliyorsan sıkıntı yok. Öbür türlü camı patlat vur zor oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı