Çözüldü Rainbow Six: Siege aktivasyon kodu istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZELOXC

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler dilerim. Bir arkadaşımdan hediye olarak Rainbow Six: Siege aldım. Oyunu indirdim ve girdim Steam Ubisoft'u yükledi bende kaydolmak için Steam'de kullandığım maili kullandım onay falan filan sonra aktivasyon kodu istedi inanır mısınız bilmem ama dünden beridir aynı şeyle uğraşıyorum neredeyse tüm videoları izledim ama çözülmedi. Acaba yardım edebilme şansınız var mı?

Arkadaşlar aslında benim hatam normal Rainbow Six: Siege yerine Test Server'ı indirmişim galiba sorun bu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar iyi günler dilerim. Bir arkadaşımdan hediye olarak Rainbow Six: Siege aldım. Oyunu indirdim ve girdim Steam Ubisoft'u yükledi bende kaydolmak için Steam'de kullandığım maili kullandım onay falan filan sonra aktivasyon kodu istedi inanır mısınız bilmem ama dünden beridir aynı şeyle uğraşıyorum neredeyse tüm videoları izledim ama çözülmedi. Acaba yardım edebilme şansınız var mı?

Steam'e girin ve kütüphaneden oyuna sağ tıklayın. Ardından yönet kısmında CD Keys veya ona benzer bir kısım olacak. Ona tıklarsanız kodu görebilirsiniz. Olmazsa şunu deneyin. Oyunun dosyalarının bulunduğu klasöre gidip "uplay_install.manifest" ve "uplay_install.state" dosyalarını silip dosyaları doğrulayın. Sorununuz çözülmüş olacaktır.

Steam'e girin ve kütüphaneden oyuna sağ tıklayın. Ardından yönet kısmında CD keys veya ona benzer bir kısım olacak. Ona tıklarsanız kodu görebilirsiniz. Olmazsa şunu deneyin. Oyunun dosyalarının bulunduğu klasöre gidip "uplay_install. Manifest" ve "uplay_install. State" dosyalarını silip dosyaları doğrulayın. Sorununuz çözülmüş olacaktır.

Yine de teşekkürler hocam sorun benim Test Server'ı indirmem eğer yine aynı sorun olursa bunu denerim.

Geri
Yukarı