Rainbow Six Siege çökme sorunu

SnnZynlv

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Rainbow Six Siege oyununda oyunu başlatıyorum, menüde 100-250 arası FPS alıyorum. Oyunu başlat dediğimde oyun aranıyor diyor, oyun bulduktan sonra yükleme ekranında oyun aniden kapanıyor ve oyun çöktü diye yazı geliyor. C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\logs\launcher_log.txt dosyasında böyle bir hata buldum, nedeni nedir acaba?

"[12548] 2019-11-28 21:08:12 [ 820] ERROR File.cpp (1380) Unable to delete C:/Program Files (x86)/Ubisoft/Ubisoft Game Launcher/lingeringfiles.txt after cleaning up lingering files."

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu silmeden Ubisoft launcheri silip tekrar yükleyin. Uplay üzerinde dosyaları doğrula diye bir seçenek var mı bilmiyorum varsa Uplay yeniden kurduktan sonra Rainbow dosyalarını doğrulayın. Steam'dan aldıysanız bir de oradan doğrulayın.

Oyunu silmeden Ubisoft launcheri silip tekrar yükleyin. Uplay üzerinde dosyaları doğrula diye bir seçenek var mı bilmiyorum varsa Uplay yeniden kurduktan sonra Rainbow dosyalarını doğrulayın. Steam'dan aldıysanız bir de oradan doğrulayın.
Dediklerinizi yaptım sorun hala aynı maalesef
Dediklerinizi yaptım sorun hala aynı maalesef
Son çare olarak format atmak kaldı ama verilerim kaybolucak o yüzden format atmak istemiyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı