Rainbow Six Siege Deluxe Edition vs Gold Edition

19237539300

Kilopat
Makaleler
4
Beni bilirsiniz, R6 ile ilgili bayağı bir konu açtım. En yakın indirimleri bekliyordum, bir de ne göreyim? Steam'de indirime girmiş. Deluxe Edition'ı mı almalıyım Gold Edition'u mu?
Deluxe Edition: 44,55 TL
Gold Edition: 110,25
Hangisini almalıyım?
Teşekkürler.

Bilgilendirecek olan var mı bu operatör nedir oyuna katkısı oyuncuya avantajı nasıldır diye?

Bilgilendirecek olan var mı bu operatör nedir oyuna katkısı oyuncuya avantajı nasıldır diye?
Her operatörün farklı ve kendine özel yetenekleri var. Silahları da farklı. Her operatöre ihtiyaç vardır. Örneğin Thermite tek başına içeri giremez. Thatcher, Twitch veya Kali şarttır.

Her operatörün farklı ve kendine özel yetenekleri var. Silahları da farklı. Her operatöre ihtiyaç vardır. Örneğin Thermite tek başına içeri giremez. Thatcher, Twitch veya Kali şarttır.
Valorant gibi sanırım aşağı yukarı. Eğer öyleyse Valorant'ı neden bununla değil de CS:GO ile karşılaştırdılar?

Valorant gibi sanırım aşağı yukarı. Eğer öyleyse Valorant'ı neden bununla değil de CS:GO ile karşılaştırdılar?

Valorant daha fantastik özelliklere sahip. Mesela ateş atıyor. Yda buz duvarı falan. Ama bu daha gerçekçi. R6S'de çekiç falan var fantastik değil. Gerçekçi.

Mesela şu konumdaki 2. gruba giriyor.

Geri
Yukarı