Rainbow Six Siege Dereceli Oyun Arkadaşı

Yeni bilgisayarım geldiğinde oynayabiliriz, yazarım buraya geldiğinde. Bu arada operatör tercihleriniz gerçekten :cool:.

Bende gerçekten severek oynuyorum ama rank olarak size yetişemem maalesef :ROFL: Bu arada oyun ile ilgili bir şey sormak istiyorum özel mesaj atamadığımız için. Pulse'u satın aldım henüz yeni fakat Cardiac Sensörünü bir türlü kullanamadım kaldırıp kaldırıp indiriyor kafayı yiyeceğim. Sorun tam olarak ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim Pulse yüzünden oyundan soğudum. :D

Bende gerçekten severek oynuyorum ama rank olarak size yetişemem maalesef :ROFL: Bu arada oyun ile ilgili bir şey sormak istiyorum özel mesaj atamadığımız için. Pulse'u satın aldım henüz yeni fakat Cardiac Sensörünü bir türlü kullanamadım kaldırıp kaldırıp indiriyor kafayı yiyeceğim. Sorun tam olarak ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim Pulse yüzünden oyundan soğudum. :D
Tuşa basılı tutacaksın. Bas çek yapma!

Öyle yapıyorum ama yine olmuyor. Birincil cihaz ayarları nasıl olmalı onu kast etmiştim. Bazen oluyor bazen olmuyor sizde mi mause orta tuşunu kullanıyorsunuz ? Yoksa başka tuşa almam daha mı rahat olur ? Mesela Caps Lock gibi ?

Gecen sezon rankim Gold idi. Uzun süredir oynamıyorum. Profilimi birakayim, eklersin.

Steam Community :: Jira
Öyle yapıyorum ama yine olmuyor. Birincil cihaz ayarları nasıl olmalı onu kast etmiştim. Bazen oluyor bazen olmuyor sizde mi mause orta tuşunu kullanıyorsunuz ? Yoksa başka tuşa almam daha mı rahat olur ? Mesela Caps Lock gibi ?
Dostum o tuşu orta tus ile kullanma. Ben bazen faredeki makro ile kullanıyorum, bazen ise Caps Lock ile. 4 ile de kullanılıyor. Basılı tutman gerekiyor.

Caps Lock yapabilirsin. Ve bu arada özelliklerin ikincil tuşu olan 4'ü de kullanabilirsin.

O sorunu ben de yaşıyordum farede başka bir tuşa atadım soldaki tuşlardan klavyeden de CAPS LOCK tuşuna atayabilirsiniz.

Orta tuşunuzun anlık algılamamasından da olabilir tabii. Ben orta tuşa alıştım memnunum öyle kullanıyorum. Bu arada "Cihaz Ayarları" kısmını gelişmişe getirmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı