Rainbow Six Siege Dereceli Oyun Arkadaşı

Ben oyunu çok beğendim PUBG'den aradığımı bulamayınca R6 deneyeyim dedim. 3 arkadaş edindim genelde hep birlikte giriyoruz ama sana göre fazla yeniyiz sadece 66 saatim var daha yeni yeni dereceli atmaya başladık ben seviyede biraz geri düştüm iş nedeniyle diğerleri 100. seviyeyi aştılar birlikte girince çok zevk alıyorum profilim aşağıda yorumlarsanız sevinirim :)

Teşekkürler.

R6DB - Rainbow 6 Player database

Bende gerçekten severek oynuyorum ama rank olarak size yetişemem maalesef :ROFL: Bu arada oyun ile ilgili bir şey sormak istiyorum özel mesaj atamadığımız için. Pulse'u satın aldım henüz yeni fakat Cardiac Sensörünü bir türlü kullanamadım kaldırıp kaldırıp indiriyor kafayı yiyeceğim. Sorun tam olarak ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim Pulse yüzünden oyundan soğudum. :D
Tuşa basılı tutmayı denedin mi:kıkırda:

Tuşa basılı tutmayı denedin mi:kıkırda:
Orta tuşunuzun anlık algılamamasından da olabilir tabii. Ben orta tuşa alıştım memnunum öyle kullanıyorum. Bu arada "Cihaz Ayarları" kısmını gelişmişe getirmenizi öneririm.
O sorunu ben de yaşıyordum farede başka bir tuşa atadım soldaki tuşlardan klavyeden de CAPS LOCK tuşuna atayabilirsiniz.
Çok teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı