Rainbow Six: Siege için oyun arkadaşı

heaxbey

Decipat
Daha fazla  
Merhabalar. oyunu yeni indirdim ve iyi olduğum söylenemez. oynamak isteyen varsa discord üzerinden ekleşip oynayalım. Yaş minimum 17-18 olursa iyi olur.

Ayriyeten ekip olacak kadar kişi gelirse sunucum da bulunuyor.

M.k.c.89 eklersin kardeşim yaş 35 oyun deneyimim yüksek PlayStation da Dia rankına kadar çıktım PC de Rank kasmadım abilik ederim size taktik ve oyunun inceliklerini anlatırım. Lakin 1 ay kadar yokum diyelim. Hastanede yatıyorum. Bayrama taburcu olurum muhtemelen.

Olur oynayalım discordunu ver.
Discordum: heaxbey.
M.k.c.89 eklersin kardeşim yaş 35 oyun deneyimim yüksek PlayStation da Dia rankına kadar çıktım PC de Rank kasmadım abilik ederim size taktik ve oyunun inceliklerini anlatırım. Lakin 1 ay kadar yokum diyelim. Hastanede yatıyorum. Bayrama taburcu olurum muhtemelen.
Tamamdır ağabey ekliyorum şimdi. bu arada neyiniz var? umarım ciddi bir şey değildir. Geçmişler olsun. :)
DC: Crim#6028
Genelde hafta sonları aktif oluyorum oyun bilgim falan var. Aimim de güzel.
Ekliyorum.

Kullanıcı adının yanlış olduğunu söylüyor.

Discordum: heaxbey.

Tamamdır ağabey ekliyorum şimdi. bu arada neyiniz var? umarım ciddi bir şey değildir. Geçmişler olsun. :)

Ekliyorum.

Kullanıcı adının yanlış olduğunu söylüyor.
Lösemiyim, 6. ayım tedavide iyi gidiyor hastalık durumum alıştım artık diyelim. Nicki hastaneye yatmadan değişmiştim olmazsa sen yaz ben eklerim.

"M.K.C.89"

Oyunda en önemli şey iletişim nerdeyse, 5 kişi olabilirsek iyi kötü ilerleriz. Ben hep solo oynuyorum kanser ediyorlar adamı. O yüzden kan kanseri olmuş olabilirim hatta 😂

Geri
Yukarı