Rainbow Six Siege Işınlanma Sorunu

WhiteWolf

Hectopat
Oyunda genel olarak pingim 50-90 arasında. Ara sıra ping bir anda 50'den 780'e fırlıyor 2-3 saniyeliğine ve olduğum yerde aynı hareketi yapıyorum veya bir yerden başka bir yere ışınlanıyorum. Çok sıkmaya başladı artık internette bir sorun yok defalarca modeme reset attım düzelmedi. Başka bağlı cihaz da yok ve arka planda herhangi bir program/güncelleme açık değil.

Ayrıca UPlay'de de sorun var üst kısımda "Store" kısmı hiç yazmıyor ve "news" kısmında görseller yüklenmiyor. Sorunu nasıl çözebiliriz acaba bir Process Monitor raporu falan atsam yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

İlk olarak oyunun dosyalarını doğrulayın ikinci olarak belgelerimden sunucunuzu bize en yakın olan "weu" yapın.

Buna bir bakın derim;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hizmetlerden "IP Yardimcisi" hizmetini durdurup devre disi birak. DNS'ini Google ya da CloudFlare DNS'i olarak güncelle. Bilgisayari kapat ac, ve bastan dene.

Kablosuz baglanti kuruyorsan kabloluya gec. 5 GHz kablosuz kullaniyorsan sorun olmamasi lazim ama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı