Rainbow Six Siege Maca girerken atiyor

İşletim sistemi
Windows 10
Merhaba abilerim, aylardır hayalini kurduğum oyunu alip indirdim ama bir de ne göreyim.
Oyuna girdiğimde maça gir tuşuna basıyorum maç bulunuyor ve tam maça giriş ekrani acikiyorken 2 saniye sürmeden ekran donuyor ve ardından 20 saniye sonra crash raporu veriyor. Lütfen bir çözümünü bulalim.

Core 2 duo islemci
4gb ram
Gt630 2gb ekran kartı
Ayarlardan orta ayarlarda rahatlıkla oynayabilmem gerek ama böyle bir sorun cart

Peki sorun kesinlikle bunda midir

Usb takma yeri mavi olunca 3.0 olmaz mi?
Kardeşim senin pc direkt açmaz ki.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    24,1 KB · Görüntüleme: 42
Sürücüleriniz güncel mi? Arkada açık olan yazılımları kapatın.
He bi sorun da var oyuna girince "unsupported graphics card driver" yaziyor ama ekran kartima en son driver i kurduğmda ekran kartini görmüyor bu yüzden eski ama ekran kartim için en güncel olan sürümü kullanıyorum sorun bu da olabilir mi?
USB 2.0'sa sorunun bu olabilir. Bende de HDD'ye yüklüydü SSD'ye geçirdikten sonra düzeldi. Sabit SSD almanı şiddetle tavsiye ederim.

He bi sorun da var oyuna girince "unsupported graphics card driver" yaziyor ama ekran kartima en son driver i kurduğmda ekran kartini görmüyor bu yüzden eski ama ekran kartim için en güncel olan sürümü kullanıyorum sorun bu da olabilir mi?

Öyle oluyor fakat sizin bilgisayarınız oyunun minimum gereksinimlerini karşılamıyor maalesef.

Öyle oluyor fakat sizin bilgisayarınız oyunun minimum gereksinimlerini karşılamıyor maalesef.
2gb ram den dolayi boyle bir problem olmasi saçma,bunun sebebi "unsupported graphics card driver" hatasi olamaz mi?
Oyuna girebilirsin ama oyunu oynayamazsın ekran kartı yetse bile RAM ve İşlemcin oldukça düşük kalıyor.

775pin anakart için onerebileceginiz 300TL'ye kadat işlemci var mi? :)

2gb ram den dolayi boyle bir problem olmasi saçma,bunun sebebi "unsupported graphics card driver" hatasi olamaz mi?

775pin anakart için onerebileceginiz 300TL'ye kadat işlemci var mi? :)
İkisinden de kaynaklıdır. 4gb Ram şu anki Rainbow Six için yetersiz kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı