Rainbow Six Siege Maca girerken atiyor

İşletim sistemi
Windows 10
Merhaba abilerim, aylardır hayalini kurduğum oyunu alip indirdim ama bir de ne göreyim.
Oyuna girdiğimde maça gir tuşuna basıyorum maç bulunuyor ve tam maça giriş ekrani acikiyorken 2 saniye sürmeden ekran donuyor ve ardından 20 saniye sonra crash raporu veriyor. Lütfen bir çözümünü bulalim.

i
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA burdan driver indirip tekrar güncelle. Steam forumlarında okuduğuma göre hatayı umursamasan bile oynuyormuşsun fakat senin ram ve işlemcin'de sıkıntılı.
dediğim gibi bu sürümleri indiridim fakat bana uyumlu donanım bylynmadı hatası veriyor
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA burdan driver indirip tekrar güncelle. Steam forumlarında okuduğuma göre hatayı umursamasan bile oynuyormuşsun fakat senin ram ve işlemcin'de sıkıntılı.
ram ve işlemci konusnu takmamak lazım diye düşünüyorum çünkü oyuna bunlar yüzünden giremeyecek olsam zaten ana menüye kadar gelemezdim bunun yanı sıra yazılımsal olarak da bir engel yok bunu an menüye kadar gelebilmemden anlayabiliriz diye düşünüyorum
işlemci intel pentium E5200 müş yanlış söylemişim
çözüm bulabildiniz mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı