Rainbow Six Siege Oyun Sürümü Yükseltme

Yer
İstanbul
Daha fazla  
2 adet Steam hesabım var fakat eski hesabımda Rainbow Six Siege Starter Edition var fakat her operatöre 12,500 vermekten bıktığım için full sürümünü almak istiyorum yeni hesabıma. Benim Uplay hesabımda Rainbow Starter Edition olduğu için full oyunu aldığımda sorun yaşar mıyım, çözümü ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Nette ararken senin konunu buldum ama kimseden ses çıkmamış. Yok mu beyler bi yardımcı olacak kişi ?
Dostum tamamdır ben yaptım oldu sorun yok standart edition aldığın zaman sadece sana ek olarak standart uplay hesabı ekliyo o kadar fakat, ben de şöyle bir sorun var ubisofttan oyun içi kredi aldım 1 hafta oldu ticket atmama rağmen kimse geri dönüş yapmadı hala ve steam hesabımdan da parayı çektiler.

Peki şeyi nasıl hallettin dostum. Şimdi bende starter edition olduğu için standart paketi satın al dediğim zaman steam şöyle bir uyarı veriyor: "Bu oyun kütüphanenizde olduğundan dolayı satın alamazsınız." Bu sorunu nasıl halletin hocam ? @Silinen üye

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı