Rainbow Six Siege ping ve depolama alanı problemi

Kadir tamir

Decapat
Arkadaşlar öncelikle selamlar, dün gelen yeni büyük güncellemeyi uzun uğraşlar sonrası kurdum fakat bir problem var ki oyun güncelleme gelmeden önce diskte 88 GB yer kaplarken güncellemeyi kurduktan sonra diskte 56 GB olarak gözüküyor, aynı zamanda bu güncellemeden önce 1 kez dahi yaşamadığım halde şu anda ping 5K altına düşmüyor. Kanser oldum resmen, ne yapabilirim?

R6 2 senedir oynuyorum. Her güncellemeden sonra 1-2 gün boyunca ping düşmez, oynanmaz halde olur ama sonra düzeliyor. Senin ki düzelir mi bilemedim.

Kapat aç diyor galiba.

Ve kanka sen de oynuyormuşsun galiba sorayım dedim de oyun içerisinde maç bulma değil de başta masaüstünden oyunu başlatmak için üstüne tıkladığımdamin 2dk ya anca oyun kendine geliyor, bu normal mi sende de öyle mi yani SSD kullanıyorum aynı zamanda.
Umalım ki serverlerden kaynaklı olsun eğer dediğim gibi sıkıntı sağlayıcındaysa modemi kapatıp aç olmazsa müşteri hizmetleri ile konuş derim suyuna inmen gerekecek yalnız :D

Ulan bu TT yok mu be inanır mısın kardeşim 100 MB alıyorum paket olarak evde kullandığım 25 şaka gibi gerçekten ülkemden soğutacak kadar berbat bir problem bu internet sorunları gerçi şirketten şirkete değişmiyor alayı böyle.

Ve kanka sen de oynuyormuşsun galiba sorayım dedim de oyun içerisinde maç bulma değil de başta masaüstünden oyunu başlatmak için üstüne tıkladığımdamin 2dk ya anca oyun kendine geliyor, bu normal mi sende de öyle mi yani SSD kullanıyorum aynı zamanda.

Ulan bu TT yok mu be inanır mısın kardeşim 100 MB alıyorum paket olarak evde kullandığım 25 şaka gibi gerçekten ülkemden soğutacak kadar berbat bir problem bu internet sorunları gerçi şirketten şirkete değişmiyor alayı böyle.

Maalesef herkesin ağzında olan genel problemlerden birisi de internet

Bende direk açılıyor vallahi onu bilemedim.

Kanka müşteri hizmetleri saçmaladı işte ne bekliyorduk ki bir şey yok gözükmüyor falan diyor, yalnız şöyle birşeyi keşfettim ne alaka bilmiyorum ama R6 açtım oyunu arkada YouTube'da video dönüyor 1080P'de R6 açılınca bir anda 480P düşüyor bir de ping öyle 80 100 değil 600 ping yazıyor.
Bende direk açılıyor vallahi onu bilemedim.

Bunu napıcam da düzelteceğim ben aga oyunu sileyim mi komple ne yapayım.

Kanka müşteri hizmetleri saçmaladı işte ne bekliyorduk ki bir şey yok gözükmüyor falan diyor, yalnız şöyle birşeyi keşfettim ne alaka bilmiyorum ama R6 açtım oyunu arkada YouTube'da video dönüyor 1080P'de R6 açılınca bir anda 480P düşüyor bir de ping öyle 80 100 değil 600 ping yazıyor.

Bunu napıcam da düzelteceğim ben aga oyunu sileyim mi komple ne yapayım.

Vallahi bilemedim çok tuhaf oyunu sil yükle ya da formatı dene başka tavsiye verecek tecrübeye sahip değilim maalesef.

Geri
Yukarı