Rainbow Six Siege Yeni Başlayanlara Tavsiyeler

20 Level olup Ranked girmeyin lütfen. Evet arkadaşlar bazen bende Gold 3 den Silver 3'e kadar düşüyorum ki bunu bir tek ben yaşamıyorum ben çoğunlukla solo oynuyorum ve bazen o kadar kötü takımlar geliyor ki. 21 kill aldığım bir maç vardı 2. arkadaş 3 kill ile gidiyordu maçta ve bir işe yarasa da killine bakmasam maçı taşıdım 5-4 aldık.

20 Level olup Ranked girmeyin lütfen. Evet arkadaşlar bazen bende Gold 3 den Silver 3'e kadar düşüyorum ki bunu bir tek ben yaşamıyorum ben çoğunlukla solo oynuyorum ve bazen o kadar kötü takımlar geliyor ki. 21 kill aldığım bir maç vardı 2. arkadaş 3 kill ile gidiyordu maçta ve bir işe yarasa da killine bakmasam maçı taşıdım 5-4 aldık.
Gold IV'ten Copper IV'e düştüm, çıkamıyorum da. :)

Tavsiye verecek olursam. İlk önce Ash, Jager, Bandit gibi operatörleri aç. Haritaları tam öğrenmeden rekabetçi girme ve gireceğin zaman mümkünse bir takımın olsun.
Çok yanlış bir seçim. Oyuna başladığında haritaları bilmediği için Doc, Rook, Kapkan gibi ağır karakterlerle oynaması lazım.
83 seviye oldum hala girmiyorum ben ranked :) 100 seviye olunca başlayacağım.

Hem tavsiye hem de fps i sormuş, ben de yeni başladım oyuna tavsiye veremem ancak fps konusunda 1060 3gb da önerilen grafiklerde 80-90 fps alıyorum. Tahminimce 60-70 fps alırsınız kasma, donma olmadan.

Çok yanlış bir seçim. Oyuna başladığında haritaları bilmediği için Doc, Rook, Kapkan gibi ağır karakterlerle oynaması lazım.

83 seviye oldum hala girmiyorum ben ranked :) 100 seviye olunca başlayacağım.
İşte bu güzel bir şey :D 100 Level cidden iyi bir deneyim. İşte tam olarak böyle insanlar lazım R6 Siege topluluğuna.
Gold IV'ten Copper IV'e düştüm, çıkamıyorum da. :)
Olsun olsun :D yeni sezon geliyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı