Rainbow Six Siege zevk alamıyorum

Tatsuhiro Satou

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Hevesle alıp 49 saat oynadım. Fakat hiç zevk alamıyorum. Skor tablom 0 kill veya 5 yaşındaki çocuk gelince 4 falan oluyor. Operatörler çok fazla para istiyor. Nasıl zevk alabilirim bu oyundan ne yapayım?

CS GO baya iyi Aim var fakat Rainbow Six'de takılıyorum yani nasıl diyeyim hangi operatörlerin hangi map'in neresinde durması gerektiğini,map'i,oyun taktiklerini hiç bir şey bilmiyorum oyun ilk başlarda eğlenceli geldi fakat bir süre sonra sıktı. Arkadaşta bulamıyorum Rainbow Six'de oynayan arkadaşlarım var fakat onlarda benim gibi oynuyorlar. Ben acayip iyi oynamak istiyorum böyle bağımlılık yapacak LGS sınavıma etki edecek şaka şaka. Yani iyi oynamak ve iyi takımda olmak istiyorum.
Bir ara Jabba diye bir yayıncı vardı bu konuyla ilgili kaliteli içerikleri mevcuttu fakat kanalını kapattı. Canlı yayınları izleyebilir bununla ilgili videoları izleyebilirsin

Ben alışkanlık olduğu için aşırı tryhard oynuyorum. Her el 8 kill minimum. Yaklaşık 1200 saatim var. Beni de sıktı artık ama sebebi sıkılmam değil her el iyi oynayıp Plat'ta takılı kalmam. Bu oyunu oynamak için oyunu bilen birkaç kişiye ihtiyacın var yoksa benim gibi olursun.

Geri
Yukarı