RAM 3000 MHz olarak ayarlandığında görüntü gitti

bartuhane

Hectopat
Daha fazla  
RAM'lerim 2400 MHz'de çalışıyor normalde ama BIOS'dan 3000 MHz'de deneyeyim dedim ve birden görüntü gitti. Bilgisayarı kapatıp açınca yeniden gelmedi. Şu an gece gece terliyorum. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS Recovery diyor yani BIOS kurtarma internetten BIOS yazılımını indir USB'ye aktar ve BIOS güncellemesi yap.

Veya BIOS Update takılı bir USB varsada yapabilir.

Yani diğer bilgisayardan USB'ye aktarcam sonra benim pcye takacağım. Peki karşıma seçenek çıkacak mı taktıktan sonra.
Ve son bir soru daha soriyim senin de vaktini almayayim. Şu an PC'yi kapasam bir şey olur mu?

Yani diğer bilgisayardan USB'ye aktarcam sonra benim PC'ye takacağım. Peki karşıma seçenek çıkacak mı taktıktan sonra.

Anakarttan anakarta değişiklik gösterir USB'nin içine direk at ZIP olarak atma bazı anakartlarda özel USB yeri olur ona takarsın otomatik güncelleme yapar ama bu anakartta durum nedir bilemiyorum

Anakarttan anakarta değişiklik gösterir USB'nin içine direk at ZIP olarak atma bazı anakartlarda özel USB yeri olur ona takarsın otomatik güncelleme yapar ama bu anakartta durum nedir bilemiyorum.

O zaman abi senin de vaktini al miyim son bir soru daha soriyim. Şu an PC'yi kapasam herhangi bir sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı