RAM Dual kit mi olmalı?

Okuduğunu anlamada sıfır olan bir milletten anca bu beklenir.

4 adet RAM slotu olupda görüldüğü üzere Quad channel desteklemiyor diye yazı yazıyorum.

Diyorum ki anakart desteklemesi lazım, işlemci sonra desteklemesi lazım diyorum.

Ama sizin gibi okuduğunu anlamayanlar saldırarak bir şeyler yapmaya çalışıyorlar.

Aferin devam böyle.

Yardımcı olmuyorum, çünkü buna layık değilsiniz. Muhatap almıyorum bu saatten sonra.

Kardeşim sende bu insanlara bakıp da almaya kalkma.

Mesuliyet falan kabul etmezler, almasaydın derler.

Önce RAM hangi tip DDR3 / DDR4 buna bakacaksın.

RAM alacaksan, bak ne kadar boyut ihtiyacın var 8 GB 16 GB 4 GB.
Sonra bunun cascade değerine bakacaksın, ne kadar düşükse o kadar iyi ama sende RAM varsa önceden bu RAM'in cascade değeriyle, voltaj değeriyle seninki aynı olacak.

Sonra bunları anakartının desteklediği slotlara, anakartının kullanım kitapçığında yazar bu.

Dual channel slot diye takacaksın.

Sana Kingston furry falan dememizin nedeni, ömür boyu garantili özel üretim soğutuculu olmasındandır.

Ne bilelim satıcı sahtesini mi satıyor orijinalini mi üreticinin sitesinden bakacaksın doğrulatma için.

Ayrıca üreticinin sitesinden kontrol edeceksin bir şey alacaksan, orada yazar her şey.

Ömür boyu garantili ve özel soğutuculu RAM'ler ve Kingston'un sınırlı garanti değil de ömür boyu garanti verdiği RAM her zaman önerilir.

Çünkü yarın bir gün sıkıntı çıkardığında... Ömür boyu garantin var.

Ve en önemlisi, bire bire replikasını yapıpta satanlar var Çin menşeeli ürünü kontrol ettikten sonra da eğer ki sahteyse hemen iade yap.

Teşekkür ederim bende Kingston HyperX furry Black var ama 2400 olduğu için yenisini almak istiyorum anakartim 3200 destekliyor 2 slot var 8+8 RAM almayi düşünüyorum sahtesine gelince onu bilmiyorum Vatan Bilgisayar'da sağlamdır ama biraz daha pahalı Dual channel slot diye takacaksin demişsin onu anlamadım cascade dediğin RAM üzerinde yazan CL ise tamam en düşük olanı CL 15 galiba benim attığım kinkdeki CL 16.

Okuduğunu anlamada sıfır olan bir milletten anca bu beklenir.

4 adet RAM slotu olupda görüldüğü üzere Quad channel desteklemiyor diye yazı yazıyorum.

Diyorum ki anakart desteklemesi lazım, işlemci sonra desteklemesi lazım diyorum.

Ama sizin gibi okuduğunu anlamayanlar saldırarak bir şeyler yapmaya çalışıyorlar.

Aferin devam böyle.

Yardımcı olmuyorum, çünkü buna layık değilsiniz. Muhatap almıyorum bu saatten sonra.

Kardeşim sende bu insanlara bakıp da almaya kalkma.

Mesuliyet falan kabul etmezler, almasaydın derler.

Önce RAM hangi tip DDR3 / DDR4 buna bakacaksın.

RAM alacaksan, bak ne kadar boyut ihtiyacın var 8 GB 16 GB 4 GB.
Sonra bunun cascade değerine bakacaksın, ne kadar düşükse o kadar iyi ama sende RAM varsa önceden bu RAM'in cascade değeriyle, voltaj değeriyle seninki aynı olacak.

Sonra bunları anakartının desteklediği slotlara, anakartının kullanım kitapçığında yazar bu.

Dual channel slot diye takacaksın.

Sana Kingston furry falan dememizin nedeni, ömür boyu garantili özel üretim soğutuculu olmasındandır.

Ne bilelim satıcı sahtesini mi satıyor orijinalini mi üreticinin sitesinden bakacaksın doğrulatma için.

Ayrıca üreticinin sitesinden kontrol edeceksin bir şey alacaksan, orada yazar her şey.

Ömür boyu garantili ve özel soğutuculu RAM'ler ve Kingston'un sınırlı garanti değil de ömür boyu garanti verdiği RAM her zaman önerilir.

Çünkü yarın bir gün sıkıntı çıkardığında... Ömür boyu garantin var.

Ve en önemlisi, bire bire replikasını yapıpta satanlar var Çin menşeeli ürünü kontrol ettikten sonra da eğer ki sahteyse hemen iade yap.

Anakartim DDR4 8+8 RAM alacagim Dual channel slot diye takacaksin demişsin onu anlamadım benim anakartta 2 tane RAM yeri var sahtesine gelince onu bilemiyorum artık alınca sitesinden dogrulatiriz.

Son düzenleme:
Okuduğunu anlamada sıfır olan bir milletten anca bu beklenir .

4 adet ram slotu olupda görüldüğü üzere quad channel desteklemiyor diye yazı yazıyorum .

diyorum ki anakart desteklemesi lazım , işlemci sonra desteklemesi lazım diyorum .

ama sizin gibi okuduğunu anlamayanlar saldırarak bir şeyler yapmaya çalışıyorlar .

Aferin devam böyle .

Yardımcı olmuyorum , çünkü buna layık değilsiniz .. Muhatap almıyorum bu saatten sonra .

Kardeşim sende bu insanlara bakıp da almaya kalkma .

Mesuliyet falan kabul etmezler , almasaydın derler .

önce RAM hangi tip DDR3 / DDR4 buna bakacaksın

RAM alacaksan , bak ne kadar boyut ihtiyacın var 8gb 16 gb 4 gb .
Sonra bunun CASCADE değerine bakacaksın , ne kadar düşükse o kadar iyi ama sende ram varsa önceden bu ramin CASCADE değeriyle , voltaj değeriyle seninki aynı olacak .

Sonra bunları anakartının desteklediği slotlara , anakartının kullanım kitapçığında yazar bu .

Dual Channel slot diye takacaksın .

Sana Kingston Furry falan dememizin nedeni , ömür boyu garantili özel üretim soğutuculu olmasındandır .

Ne bilelim satıcı sahtesini mi satıyor orjinalini mi üreticinin sitesinden bakacaksın doğrulatma için .

Ayrıca üreticinin sitesinden kontrol edeceksin BİR ŞEY ALACAKSAN , orada yazar herşey .

Ömür boyu garantili ve özel soğutuculu RAMler ve Kıngston'un sınırlı garanti değilde ömür boyu garanti verdiği RAM her zaman önerilir .

Çünkü yarın bir gün sıkıntı çıkardığında ... ömür boyu garantin var .

VE EN ÖNEMLİSİ , BİRE BİRE REPLİKASINI YAPIPTA SATANLAR VAR ÇİN MENŞEELİ ÜRÜNÜ KONTROL ETTİKTEN SONRA DA EĞER Kİ SAHTEYSE HEMEN İADE YAP .
Ne anlatıyorsun sen?

Teşekkür ederim bende Kingston HyperX furry Black var ama 2400 olduğu için yenisini almak istiyorum anakartim 3200 destekliyor 2 slot var 8+8 RAM almayi düşünüyorum sahtesine gelince onu bilmiyorum Vatan Bilgisayar'da sağlamdır ama biraz daha pahalı Dual channel slot diye takacaksin demişsin onu anlamadım cascade dediğin RAM üzerinde yazan CL ise tamam en düşük olanı CL 15 galiba benim attığım kinkdeki CL 16.

Anakartim DDR4 8+8 RAM alacagim Dual channel slot diye takacaksin demişsin onu anlamadım benim anakartta 2 tane RAM yeri var sahtesine gelince onu bilemiyorum artık alınca sitesinden dogrulatiriz.

Anakartınızda iki adet slot yeri varsa , Ramleri taktığınızda dual olma şansı var .
Yani ekstra hangisi hangisine takılacak diye düşünmenize gerek yok .

Ben kontrol ettim , kendi bilgisayarımdan ... benimki CL 11 örneğin ... Evet Cascade Latency denmekte .

Başka başka Ramler bilemem ama , en iyisi Kingston'un şu hyperx furry black red ömür boyu garantili özel soğutuculu özel yapım ramler ...

Bunlardan bulunca CL bile önemsenmeyebilir gibi .. çünkü dediğim gibi sitesinden de bakınız alacağınız hyperx furry gibi kingston markalı ramlere ..

Eğer ki Kingston o ürün için diyorsa : Ömür boyu garanti alınız .

Vatan bilgisayar'dan alabilirsiniz , Çünkü Vatan bilgisayar sahte ürün satamıyor .

Hepsiburada N11 ben aracıyım emir kuluyum diyerek , satıcılara yüklüyor halbuki hukuken kendisi de sorumlu .

Bire bir replika ram satışı yapıyorlar N11 ve Hepsiburadada .

Anakartınızda iki adet slot yeri varsa , Ramleri taktığınızda dual olma şansı var .
Yani ekstra hangisi hangisine takılacak diye düşünmenize gerek yok .

Ben kontrol ettim , kendi bilgisayarımdan ... benimki CL 11 örneğin ... Evet Cascade Latency denmekte .

Başka başka Ramler bilemem ama , en iyisi Kingston'un şu hyperx furry black red ömür boyu garantili özel soğutuculu özel yapım ramler ...

Bunlardan bulunca CL bile önemsenmeyebilir gibi .. çünkü dediğim gibi sitesinden de bakınız alacağınız hyperx furry gibi kingston markalı ramlere ..

Eğer ki Kingston o ürün için diyorsa : Ömür boyu garanti alınız .

Vatan bilgisayar'dan alabilirsiniz , Çünkü Vatan bilgisayar sahte ürün satamıyor .

Hepsiburada N11 ben aracıyım emir kuluyum diyerek , satıcılara yüklüyor halbuki hukuken kendisi de sorumlu .

Bire bir replika ram satışı yapıyorlar N11 ve Hepsiburadada .
Eywallah kardeş Allah razı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı