RAM internet bağlantısını etkiler mi?

Sayın Pikachu

Centipat
Selam arkadaşlar. Bundan bir hafta önce bilgisayarımın harddiski arızalandı. Yaptırdığımda bilgisayarın bir RAM slotu açıktı. Ekstra 4 GB RAM taktırdım. Ama şimdi fark ediyorum ki benim asıl RAM'im 1600 MHz, ekstra takılan RAM 1333 MHz. Bağlantım da 130+ MS alıyorum. Sebebi bu olabilir mi? Yönlendirebilir misiniz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Bundan bir hafta önce bilgisayarımın harddiski arızalandı. Yaptırdığımda bilgisayarın bir RAM slotu açıktı. Ekstra 4 GB RAM taktırdım. Ama şimdi fark ediyorum ki benim asıl RAM'im 1600 MHz, ekstra takılan RAM 1333 MHz. Bağlantım da 130+ MS alıyorum. Sebebi bu olabilir mi? Yönlendirebilir misiniz lütfen?
Farklı ram sıkıntı yaratabilir kararsızlık olmuştur, bence eski hali ile dene derim.

Etkilemeyeceğini düşünüyorum ama Ramlarin aynı olmasında fayda var. Bir de yeni aldığınız Ram'i çıkarıp deneyip sonucunu buraya yazabilir misiniz? Net bir şekilde o zaman anlaşılır. Birde ramdisk oluşturdun mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı