RAM kullanımı ve %100 disk sorunu

Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Tonlarca çözüm denedim. Hızlı Getirme ve Windows Update kapalı. Birkaç gün önceye kadar %100 disk sorunu vardı sadece. Sonra RAM başladı. Disk sorunu biraz sonra düzeliyor ama 'Hızlı Getirme' kapalı olmasına rağmen nasıl ilk dakikalarda böyle oluyor anlamıyorum. İkinci resimde görüldüğü üzere 8 GB RAM'e sahibim. Ancak, League of Legends bile arkada sadece Discord ve Opera GX olması rağmen RAM yetersizliği yüzünden 'Crash' hatası veriyor.

naniii.png

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Windows 10'da SSD olmadığı sürece bu %100 disk kullanımı devam eder, bende de benzer sorun vardı SSD olunca bu soruna elveda diyorsunuz.

Ben %100 Disk Kullanımı sorununu SSD'ye geçerek çözdüm. Şu an yalnızca %1 ile %5 arasında.
Yakın zamanda almayı planlıyorum. Samsung 860 EVO almayı düşünüyorum.

Hocam Windows 10'da SSD olmadığı sürece bu %100 disk kullanımı devam eder, bende de benzer sorun vardı SSD olunca bu soruna elveda diyorsunuz.
Anladım bu sorun sadece böyle çözülüyorsa alma planını biraz daha erkene çekeceğiz mecbur.

Yakın zamanda almayı planlıyorum. Samsung 860 EVO almayı düşünüyorum.

Anladım bu sorun sadece böyle çözülüyorsa alma planını biraz daha erkene çekeceğiz mecbur.
Ben de Samsung 860 EVO kullanıyorum. Harika ürün gerçekten, tavsiye ediyorum.

Hocam bende size SSD'de Samsung almanızı öneririm, m.2 desteği varsa 970 EVO Plus, yoksa 860 EVO derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı