RAM mi SSD mi?

Lanet laptop

Femtopat
Merhaba.
Laptobuma RAM ve SSD takviyesi yapacağım. Ancak ikisini beraber yapamam öncelik hangisine verilmeli?
i5 7300HQ 4/4.
8 GB 2400 MHz RAM.
128SSD / 280 HDD.
GTX 1050 Ti 4 GB.
(Ekstra olarak uzun süredir yaşadığım drop sorunu var, her yolu denememe rağmen düzelmedi, kabullendim artık.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Laptobuma RAM ve SSD takviyesi yapacağım. Ancak ikisini beraber yapamam öncelik hangisine verilmeli?
i5 7300HQ 4/4.
8 GB 2400 MHz RAM.
128SSD / 280 HDD.
GTX 1050 Ti 4 GB.
(Ekstra olarak uzun süredir yaşadığım drop sorunu var, her yolu denememe rağmen düzelmedi, kabullendim artık.)
Drop sorunları için ram takviyesi mantıklı olur 2x8gb yaparsın çift kanal olur hemde ram kapasiten artar zaten ssd varmış sonra ssd takviyesi yaparsın bence

Daha çok depolama alanı istiyorsanız SSD takviyesi yapın oyunlarda daha yüksek FPS istiyorsanız RAM ben olsam RAM yapardım.

Dropun RAM'den kaynaklanıyordur. Hangi oyunlarda yaşıyorsunuz drop? Eğer HDD'niz oldukça eskiyse oradaki oyunlarda da takılma olur.

Drop sorunu RAM kaynaklı olabilir. RAM diyorum. Hangi oyunlarda drop yaşıyorsun?
Gta 5 te ilk başlarda sorun yaşamadım fakat ilerledikçe drop yemeye başladım.
Dropun RAM'den kaynaklanıyordur. Hangi oyunlarda yaşıyorsunuz drop? Eğer HDD'niz oldukça eskiyse oradaki oyunlarda da takılma olur.
Gta 5 te ram in hepsini kullanıyor. Oyunum da ssd ye sığmadığı için hdd ye kurdum. Hdd eski değil fakat kötü bir markaya ait. Ondan kaynaklı olabilir mi?
Geri dönüş yapabilir misiniz? Anlamıyorum ve anlayan birinin yardımcı olmasına ihtiyacım var

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı